PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224726}
7,6 82 761
ocen
7,6 10 1 82761
5,7 7
ocen krytyków
August Rush
powrót do forum filmu August Rush

Tak cukierkowego filmu dawno już nie widziałem..

ocenił(a) film na 4
liton

bardziej nie mogłabym sie zgodzić :D a to zakonczenie! ludzie! rzygam tęczą! oczekiwałam dramatu gdzie chłopiec wyrusza w mniej lub bardziej egzystencjalną podróż w poszukiwaniu rodziny, ale tu on praktycznie nic nie robi żeby odnaleźć swoich rodziców. rozumiem, siła muzyki, "on ich słyszy" i tak dalej, ale bez przesady, wysilcie się trochę. Wyszły z tego cukierkowate pomyje. mozna było chociaz trochę rozwinąć trochę postać graną przez Robina, bo w sumie ciekawe jest to że nie jest on do konca zły ani całkowicie dobry.

liton

A czego się spodziewałeś po filmie z kategorii PG.

ocenił(a) film na 4
liton

Trafne określenie :) Oglądając ten film patrzyłem na ekran z niedowierzaniem, że może być aż tak zły. Niektóre sceny wyglądały wręcz jak z z jakichś filmpwych parodii.
Aż trudno uwierzyć, że ten film to tak zupełnie serio. A jeszcze trudniej uwierzyć w jego ocenę na filmwebie. Kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu by nigdy nie sugerować się oceną społeczności tego portalu.

ocenił(a) film na 5
liton

Miałem bardzo podobne odczucie po seansie. Moja pierwsza myśl-brakowało jednorożca galopującego wesoło po tęczy oraz deszczu w postaci cukierków...

ocenił(a) film na 1
liton

Zakończenie faktycznie wciska w fotel ((o;

ocenił(a) film na 5
liton

Może kuriozalny i przesłodzony ten tort ale profesjonalnie upieczony, pięknie ugarnirowany i elegancko zaserwowany. Więc nie przesadzajmy. To z założenia miała być budująca bajeczka, tkliwe i niewymagające kino familijne . Na tle innych wypieków swojego gatunku ten się prezentuje całkiem smakowicie.

ocenił(a) film na 1
upallmark

Nawet jeśli nie jest to zakalec (w dodatku pięknie ozdobiony) - to ciągle nie zmienia to faktu, że ten wypiek jest po prostu niejadalny.

ocenił(a) film na 5
upallmark

Niestety nie udalo sie zachowac umiaru w tej całej historii, przez co jest strasznie nierealistyczna
Koniec jest tak piekny i cudowny ze mnie aż odrzucił.
Nie chodzi o to ze jest naprawde duzy HappyEnd, tylko o to ze zbiegi okolicznosci, czy moment w ktorym ten "czarnoksieznik" zabiera mlodego z filharmonii, a ten bez slowa idzie z nim... Sorry, dla mnie prawie zerowy realizm.

ocenił(a) film na 5
mariiox

Disneyowskie Królewna Śnieżka czy 20 000 mil podmorskiej żeglugi też są raczej mało realistyczne a bawią i wzruszają od pokoleń ;)

ocenił(a) film na 3
liton

Młody chłopiec w przeciągu pół roku staje się dobrym pianistą, gitarzystą (jeszcze mogłabym przymknąć oko), ale do tego jeszcze organistą i dyrygentem! Nie znoszę tak przerysowanych filmów. Nie wystarczy się urodzić utalentowanym, żeby być dyrygentem trzeba poświęcić parę lat naprawdę ciężkiej pracy, tak samo scena, w której zobaczył nuty pierwszy raz w życiu, a już sekundę później pisał całe utwory i wykleił nimi ściany. No ale jako wzruszający, głupkowaty filmik na nudę, może być.

elevure2_0

Głupkowatym filmem napawano nie jest .

ocenił(a) film na 5
elevure2_0

Ma Pani bardzo dziwny i krzywy palec.

ocenił(a) film na 7
liton

Polaczki potrafią wszystko najlepiej... To urodzeni artyści, reżyserzy i scenarzyści, którzy nagraliby każdy film o wiele lepiej. Tylko szkoda, że ich jedynymi osiągnięciami są: siedzenie przed komputerem, pisanie steku bzdur i udawanie wielkich znawców, którymi nigdy nie byli i nie będą, przy okazji lecząc swe kompleksy.

ocenił(a) film na 1
Matrioszek

http://6.allegroimg.com/s400/01eb81/5560e7c740c28471460823f5d786

ocenił(a) film na 5
Matrioszek

Nie trzeba być polaczkiem, żeby skrytykować ten film, zakompleksiony młotku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones