The Hitchhiker's Guide to the Galaxy

1 godz. 49 min.
6,7 36 885
ocen
6,7 10 36885
9 821
chce zobaczyć
6,6 5
ocen krytyków
{"rate":6.6,"count":5}
{"type":"film","id":119043,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Hitchhiker%27s+Guide+to+the+Galaxy-2005-119043/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Autostopem przez galaktykę
  • szifty ocenił(a) ten film na: 10

Hej, Autostopem przez Galaktykę zauroczyło mnie do takiego stopnia, że wciąż pozostaje głodny
    podobnej kosmicznej tematyki, planuje ponadto przeczytać książkę. To jednak nie ważne. Jeśli
    wiecie o istnieniu podobnego tytułu, o kosmicznej tematyce i z nietypowym humorem to możecie
    się podzielić :)

• astat_2 ocenił(a) ten film na: 9

szifty Obawiam się, że to bardzo unikalny film. :) Trudno byłoby znaleźć coś podobnego i na tym samym poziomie. Np. "Kosmiczne jaja" to też kosmiczna tematyka, ale humor raczej infantylny. "Piąty element" pewnie widziałeś, tam też humor trochę jednak słabszy niż w Apg. Douglas Adams był jednak niepodrabialny.

• astat_2 zobacz sobie FIREFLY serial:) jest na kinomaniaku

• szifty możesz obejrzeć sobie stary serial autostopem przez galaktykę który opowiada historie z dwóch pierwszych książek, mi bardzo do gustu przypadł

po za tym cóż :(

nie pozostaje Ci nic innego jak przewałkować książki
    ale uwierz mi, będzie to czystą przyjemnością

• duraq ocenił(a) ten film na: 6

szifty Sprawdź sobie serial "Kosmiczny Karzeł".

• Tiw ocenił(a) ten film na: 6

szifty "Podróże w czasie: najczęściej zadawane pytania", polecam, lekkie brytyjskie s-f, z charakterystycznym humorem i nutą absurdu przypominającą mi właśnie "Autostopem przez galaktykę".

• Legion_ ocenił(a) ten film na: 8

Tiw Przyłączam się do polecenia. FAQ About Time Travel zawiera całkiem sporą dawkę abstrakcji/absudrdu i brytyjskiego humoru. Zdecydowanie warte obejrzenia.

• szifty http://www.filmweb.pl/film/Kosmiczne+projekcje+3000-1996-105...
    Kosmiczne Kino / Kosmiczne projekcje 3000
    to jest chyba równie absurdalne i równie śmieszne.

• Paracelsus_93 ocenił(a) ten film na: 7

szifty Mnie przychodzi do głowy A.I. Sztuczna inteligencja Spielberga.

• Rlyeh ocenił(a) ten film na: 7

szifty Co prawda wpis spozniony, ale dopiesze jakby ktos szukal. Z tym filmem zawsze kojarzy sie mi Galaxy Quest. No i tradycyjne Kosmiczne Jaja.

• siLk_2 ocenił(a) ten film na: 8

szifty Doctor Who - co odcinek to inna planeta

• szifty U mnie kolejność była odwrotna- najpierw książka, potem film. Film ucina MASĘ Douglasowego humoru i aspekty takie jak ręczniki w kosmosie są niewyjaśnione :) Jedna z najlepszych książek dla fanów "Pratchettowego humoru", którzy szukają czegoś jeszcze bardziej abstrakcyjnego.

• szifty Czerwony karzeł - brytyjski serial z podobnym poczuciem humoru
    zaczyna się średnio, ale im dalej tym lepiej

• szifty Pytanie zadane dawno temu, ale może "Piekło pocztowe", co prawda rzecz nie dzieje się w kosmosie... choć kto wie (%