PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39319}

Autostrada

Highway
6,5 7 001
ocen
6,5 10 1 7001
Autostrada
powrót do forum filmu Autostrada

Specyficzny,...

ocenił(a) film na 7

Sięgnęłam po film ze względu na Jareda (przyznaje się bez bicia;)... ale nie rozczarowałam się... Film dość specyficzny, ale do mnie doratł, początek nieco komediowy, ale potem wcale nie jest tak różowo. Pod przykrywką momentami idiotycznych konwersacji kryje sie opowieść o wieloletniej przyjaźni, solidarności, odpowiedzialności, braku pomysłu na życie, pogoni za marzeniami i złudzeniami, wielkich rozczarowaniach, braku akceptacji samego siebie, ale dająca nadzieje mimo wszystko.....

ocenił(a) film na 4
ashberyl

Też ściągnęłam ten film tylko ze względu na Jareda xD Jeszcze nie obejrzałam bo kurde nigdzie nie ma polskich napisów!!!

ocenił(a) film na 8
xxSaraxx

Ja miała podobnie tylko sciagnełam nie ze wzgłedu na Jareda tylko Jake
Gyllenhaal :p, ale film ogólnie mi sie poodobał, fajnie pokazna przyjażn
miedzy głównymi bohaterami

Zuzaa_3

możesz mi podać stronę z której ten film można ściągnąć? ^^ Była bym bardzo wdzięczna.. nigdzie nie mogę go znaleźć

hdfhfd

http://peb.pl/dvdrip-hq-1/567192-rapidshare-autostrada-highway-2002-dvdrip-lekto r.html

:)

ocenił(a) film na 7
ashberyl

gdyby nie Jared i Jake to pewnie nawet nie myślałabym o oglądnięciu go :P
Mi również się podobał :)

ocenił(a) film na 10
ashberyl

Film zajebisty,ale najlepiej oglądać ze słuchawkami (szczególnie osobom nie pełnoletnim,z rodzicami w domu)Obejrzałam ze względu na Jared'a i film jest zajebisty!Tylko ten poczatek i scena w środku filmu mnie ździwiła.Dużo sexu w takim zajebistym filmie!

Emma004

seksu to tu raczej dużo nie było, ale film raczej przystępny, odetchnęłam z ulgą bo bałam się rozczarowania ;) a w ogóle to film można znaleźć na seans24 ^^

almost_dead

film całkiem fajny xd .. wie ktoś w której scenie był shanimal ? ja go tam chybanie widzialam :|.

ocenił(a) film na 9
ashberyl

Film niesamowity. Ja go obejrzałem nie dla Leto ale dla Gyllenhala.

ocenił(a) film na 9
chemas

I był tutaj absolutnie genialny, od samego patrzenia na niego człowiek się czuł jak na haju :D Byłby to idealny duet, te 14 lat później ;)

ocenił(a) film na 9
Ziellona

Otóż to, pięknie to ujęłaś. Gra obydwu jest tak naturalna, że ma się wrażenie, że to jakiś dokument z podróży przez Stany do Seatle. Cudowne. Nie wiem dlaczego ten film jest tak niedoceniany

ocenił(a) film na 9
chemas

Pięknie pokazana przyjaźń, taki rodzaj połączenia, którego nic nie jest w stanie przerwać. Rozczulił mnie kompletnie moment, kiedy Pilot rozpłakał się na ramieniu Jacka, te ich zgadywanko-wyliczanki z dzieciństwa. Świetny film, naprawdę. A tak z babskiego punktu widzenia, zupełnie szczerze - Leto i Gyllenhal razem na ekranie to jest coś ^^

ocenił(a) film na 9
Ziellona

Ha, zgadzam się, niezły duet :)

ocenił(a) film na 9
chemas

A tak a propos, przejrzałem Twój profil z ciekawości i dzięki temu obejrzałem Pięć osób, które spotkamy w niebie :)

ocenił(a) film na 9
chemas

Naprawdę? To bardzo się cieszę z tego powodu! Dawno żaden film mnie tak nie wzruszył, na pewno zostanie ze mną na długo. Było w nim chyba wszystko? Niezadowolenie z siebie, poczucie beznadziei, żal, tęsknota, miłość, przyjaźń, wybaczenie, śmierć. Tak często zastanawiam się nad tym "co by było, gdyby..." a w tym filmie właśnie pokazano, że wszystko dzieje się tak, jak ma się dziać. Nie ma przypadków, wszystko jest w porządku tak, jak jest. I jakoś lepiej mi teraz z tym.

ocenił(a) film na 9
Ziellona

Właśnie tak samo to odbieram. Najlepszy film o sensie życia.

ocenił(a) film na 9
Ziellona

O matko xD obejrzałam kilka dni temu ten film ponownie, zachwycił mnie jeszcze nardziej, niż za pierwszym razem, naprawdę. Znalazłam nawet zgadywanko-wyliczanki :D


Jack Hayes: Pop quiz.
Pilot Kelson: Go.
Jack Hayes: How much I owe you for helping me out?
Pilot Kelson: A gazillion.
Jack Hayes: Who's the major old-school happener?
Pilot Kelson: Piiilot.
Jack Hayes: How much longer we a team?
Pilot Kelson: Forever.
Jack Hayes: Beep... perfect score, gold star.
Share by email
Pilot Kelson: Pop Quiz.
Jack Hayes: No.
Pilot Kelson: Come on. It's a quick one.
Jack Hayes: Go.
Pilot Kelson: What is 1,056 dicks?
Jack Hayes: A lot of dicks.
Pilot Kelson: Beep. Perfect Score. Gold star.

ocenił(a) film na 9
Ziellona

hehe :) dobre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones