PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558178}

Avatar: Istota wody

Avatar: The Way of Water
7,2 79 649
ocen
7,2 10 1 79649
6,0 42
oceny krytyków
Avatar: Istota wody
powrót do forum filmu Avatar: Istota wody

Kiedyś....

ocenił(a) film na 7

Kiedyś jak wyjdzie trailer to powiem wnukom że pamiętam jak ten film zapowiedziano.

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

https://www.bitchute.com/video/VBYl3TuEabrI/

WTTW_FILM

trailer już na różnych serwisach i na yt lata ale disney ściąga szybko każdy upload za prawa autorskie xD

ocenił(a) film na 7
Akira_666

Już widziałem dzięki koledze wyżej. Wygląda fajnie, do kina pewnie się wybiorę bo takiej uczty wizualnej przegapić się nie da. Wywalone w fabułę, wybitna nie będzie zapewne ale też słabizny spodziewać się nie można.

WTTW_FILM

Czemu wywalone w fabułę? Ja nadal mam nadzieje, że ludzie wrócą i wyrżną te śmieszne małpo-koty

WTTW_FILM

Zgadzam się, teraz po obejrzeniu zwiastuna w dobrej wersji. Od strony wizualnej film będzie na najwyższym poziomie. Będzie to już chyba tylko animacja, bez aktorów jak w pierwszej części. Jednak na przełom jak w 2009 nie ma co liczyć, a fabuła będzie na pewno bardzo prosta. Ja jednak wyczuwam już po tym zwiastunie pewną elegancję, majestat może nawet poezję czego brakuje współczesnym filmom zwłaszcza tym komiksowym i wiem że reżyser filmu może nie jest artystą kina tylko komercyjnym rzemieślnikiem, ale wrażliwym robiącym swoje filmy starannie z wyczuciem i dyscypliną . Wierzę że ten film jakąkolwiek będzie mieć uproszczoną fabułę i irytujące dialogi to jednak będzie to wyjątkowy film.

ocenił(a) film na 10
wojtek40i4

Oglądaj Avatar: Istota wody Online za Darmo (2022) Avatar: Istota wody cały film po polsku Cda HD Online bez limitu z Dubbing PL za Darmo

Avatar: Istota wody Filmy w wysokiej rozdzielczości za darmo, Netflix | Darmowy film z polskimi napisami, bez rejestracji i bez reklam.

ocenił(a) film na 10
wojtek40i4

Oglądaj Avatar: Istota wody Online za Darmo (2022) Avatar: Istota wody cały film po polsku Cda HD Online bez limitu z Dubbing PL za Darmo

Avatar: Istota wody Filmy w wysokiej rozdzielczości za darmo, Netflix | Darmowy film z polskimi napisami, bez rejestracji i bez reklam.

WTTW_FILM

Masz okazję

ocenił(a) film na 7
WTTW_FILM

I co? Masz te wnuki? Możesz im powiedzieć?

ocenił(a) film na 9
WTTW_FILM

I co na to wnuki ?

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Według mnie to się Cameron spóźnił o kilka lat, serio niebieskie ludziki jeszcze kogoś interesują ?

mackoc

Mnie

ocenił(a) film na 7
mackoc

Mnie też

WTTW_FILM

Jak dożyjesz

użytkownik usunięty
WTTW_FILM

EDIT:. Pytałem czy masz wnuki ale jednak przeczytałem twój wpis i widzę że napisałeś że nie masz 

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

I co niebiesko Ci teraz ??

ocenił(a) film na 7
UpadIy_Widz

A co to przylazło?

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Precz z propagandą i potasem !

ocenił(a) film na 7
WTTW_FILM

film świetny, oczywiście znów można przeczytać że historia skopiowana z Pocahontas, że teraz to Syrenka 2 w kosmosie etc. Ale i tak najlepiej samemu ocenić > https://filmhit.pl/filmy-online/avatar-istota-wody-caly-film/

ocenił(a) film na 7
wiktoriaboluch

Szczerze mam wywalone w Avatarze na fabułę, planuję iść na IMAX 3D i podziwiać efekty specjalne. Byle dziur nie było i ogłupiania widza i szczerze będę zadowolony.

WTTW_FILM

Sześć lat po Twoim komentarzu wyszedł nie tylko trailer, ale pełny film - gotowy do obejrzenia. Co ciekawe, według Filmweb, to właśnie ten komentarz, podobnie jak kilka innych z kilkuletnim stażem powinny się znajdować na samej górze forum. Litości!

ocenił(a) film na 7
Pete

Możesz sobie ustawić wyświetlanie od najnowszych przecież zamiast wyświetlać najbardziej plusowane. Poza tym jaki sens ma twój komentarz? Mam usunąć ten temat czy coś?

WTTW_FILM

Nie, dobrze jest. Teraz napisz coś pod Avatarem 5 ;)

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

Powiedziałeś już wnukom?

ocenił(a) film na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones