PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690113}
6 956
chce zobaczyć
Avatar 4
powrót do forum filmu Avatar 4
Memoleo

Zwiastuny?! Zdjęcia z planu?! Dobre, dobre xP

Przecież nawet jeszcze z dwójką nie ruszyli, wydaje mi się, że w 2014 już ruszą...bo nie chce mi się czekać :)

MovieStar22

błagam, niech ktoś tą dyskusje wrzuci na jakąś stronę z memami.

Janusz0nion

Naucz się gimbusie, że słowo dyskusja oznacza kłótnię, skoro się nie kłócą, to użyłeś złego słowa. Ja wiem, że system debili uczy debilizmów, ale ileż można Was poprawiać darmozjady.

dzenero

"Dyskusja (łac.: discutere - rozbić, rozłożyć) - jest to ustna lub pisemna wymiana zdań na określony temat, która ma na celu dochodzenie do wspólnych wniosków. Jest to proces w którym przedstawia się tezy wspierane kompetentnymi argumentami i pozwala innym ludziom sprawdzić swoje tezy, lub przedstawić kontrargumenty."
Najpierw pozbądź się swoich zakorzenionych debilizmów, potem ucz innych.

szymon_prosciak_96

To wiedza dla wszystkich czyli dla gojów. To że wygooglowałeś te brednie z internetu nie czyni Cię ŁACHUDRO znawcą tematu logicznego znaczenia języka. Łacina to język wroga i to tłumaczenie jest oszustwem.
Debilizmy nie mogą być zakorzenione, można je komuś wgrać albo UKSZTAŁOWAĆ. Widać, że nie masz o tym zielonego pojęcia.
Będę uczył tych co mają zdrowe umysły, to nie jest wiedza dla sprzedajnych gojów jak Ty.
96 rocznik? Weź chłopczyku, co Ty możesz wiedzieć o prawdzie i o życiu. Znikaj gimbusie. Najpierw to dorośnij i odłącz się od systemu. ;)

dzenero

Dawno takiego odklejeńca nie spotkałem. Screen na pamiątkę. Dzięki za ubaw

dzenero

96 to nie mój rocznik, to moja liczba anielska, nie zamierzam ci tego tłumaczyć bo z daleka czuć że jesteś półgłówkiem. Na pierwszy rzut oka widać że w sferze spirytyzmu jesteś amebą. Pewnie wciąż wierzysz że Ziemia jest okrągła, OBUDŹ SIĘ. Nie było ludzi na Księżycu, to mistyfikacja.
;)
Ale jesteś odklejeniec, dzięki za ubaw. Screen na pamiątkę

szymon_prosciak_96

Głąby, które zakładają fałszywe konta jeszcze się nie nauczyły, że nie wpisuje się fałszywego imienia i nazwiska z rocznikiem. Każdy kto ma tu dłużej konto to wie, że jesteście botami z ograniczonym IQ.
Do tego przed "że" i "bo" stawia się przecinek, to też nie zostało poprawione. Jak taki ktoś jak Ty może coś wiedzieć o języku jak Ty nawet podstaw nie ogarnąłeś?
"Odklejeniec"? Gimbusiarski język, weź dorośnij śpiku. Ubaw to ja mam w deptaniu takich internetowych dzieciaków.
Nie masz podejścia do walki z weteranem Ty żałosny ministrancie. ;-D

szymon_prosciak_96

Zmień sobie nicka na "prąciak", tak by lepiej pasowało do Twojego poziomu intelektualnego czyli poziom krocza. ;)

Memoleo

Niech zaczną chociaż 2 xd

Memoleo

zastanawiam sie dlaczego oni beda przez 4 czesci walczyc z tym wojskowym.. to lekka przesda

guga_buzka

a czemu mają walczyć z wojskowym ? Może to będzie romans i co ?

Cobra_Choke

A kogo masz w obsadzie? Myslisz ze bedzie romans z wojskowym?? Jak dla mnie on juz spełnił role czarnego charakteru i teraz avatry mogłyby miec jakies inne probklemy niz przez 4 czesci to samo?

guga_buzka

Przecież to był żart ...

Memoleo

Z tego co ja wiem, film będzie prequelem do Avatara, więc wbrew obsadzie na tej stronie Jake'a raczej nie będzie, chyba że przybędzie z przyszłości, co byłoby dziwne i nie na miejscu.

ThePinkFin

Może być jak został sparaliżowany na wojnie.

Sporeczek

Może, to zależy od tego, jaką wizję ma / miał Cameron.

ThePinkFin

No wiadomo, nic nie wiadomo na pewno poza tymi co to robią, może, ale nie musi, ale jakby było to nie byłoby aż tak źle. Ja widzę tą część jako początki projektu avatar i właśnie przeszłość jake'a, może coś na temat siostry Neytiri o której było wspomniane w wersji specjalnej.

Memoleo

Film już jest gotowy, tylko czeka w szafie na swoją kolejkę. Wpierw część druga i trzecia musi na siebie (i na Camerona) zarobić;-)

Memoleo

Jasne. Navi dzięki wskrzeszonej w poprzednich odcinkach pani doktor opanują technologię Avatarów i stworzą swoje ludzkie avatary, więc Jack i jego aktualna żona będą mogli wrócić do swojej ludzkiej postaci, żeby naprawić Ziemię z komercyjnej gospodarki rabunkowej i zasadzić właściwe drzewo w centrum Nowego Jorku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones