Śmieszą mnie te komentarze sprzed 10 lat mówiące, że kiedy/za chwile kolejny avatar wyjdzie, a przez kolejne 10 lat avatara nowego nie dostali. Bazując na moich nielogicznych obliczeniach to avatar 5 wyjdzie w 2058, a ta liczba może wzrosnąć z czasem lub zmaleć. Pewnie jak avatar 5 wgl wyjdzie to już zakład pogrzebowy...
więcejBardzo sie zawiodlem na 3 ale tak naprawde cameron nigdy nie zrobil 3 czesci zadnego filmu terminator 2 titanic 1 mysle ze jakby to byla ostatnia czesc avatara to by to wypalilo a tak dostalismy nic zawsze tak trzeba robic film jakby to miala byc ostatnia czesc bo widac co wyszlo z 3 dziadostwo w porownaniu do 2
to piatka wyjdzie pod tytulem The Woken Gods :D teraz juz rozumiem jak to sie stalo ze w ciemno dali autoryzacje na 5 filmow podczas gdy cala branza filmowa drzy w niepewnosci. ciekawe tylko czy dowiaza bo kazde kolejne zebranie akcjonariuszy staje sie nawet bardziej pasjonujace od samych filmow jakie sa teraz...