PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 868
ocen
8,1 10 1 201868
7,4 44
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

2 Teorie

ocenił(a) film na 9

Właśnie wróciłem z kina. Świetny film, bardzo ciekawie rozwiązany i przedstawiony. Nie beczcie, bo większość bohaterów wróci :)
Ja tu widzę dwie główne teorie:
1. Thanosa zacznie gryźć sumienie i sam przywróci czas do śmierci Gamory.
2. Strange widząc wizję założył coś na wzór "pętli czasu" w efekcie wracając do jakiegoś momentu, który może odwrócić bieg wydarzeń.

ocenił(a) film na 9
Bielak265

3. Gamora "siedzi" w kamieniu i wtrącą wątki multiuniwersum. Na tej zasadzie z innych "wymiarów" powróciliby inni bohaterowie.

ocenił(a) film na 9
Bielak265

jakich wymiarów?

ocenił(a) film na 9
regal20

Jak zagłębisz się w komiksy to tam nie raz przedstawiane były różne wymiary, tzw. multiuniwersum. Może być to przedstawione coś na kształt "wymiaru" z wnętrza kamienia gdzie ostatnio widzieliśmy małą Gamorę i Thanosa. Druga ewentualność to przedstawienie tego podobnie jak w Dr Strange, gdzie Dormammu jest istotą bezwymiarową i swobodnie przemieszcza się między wymiarami i czasem.

ocenił(a) film na 9
Bielak265

no ale wnętrze kamieni to wnętrze kamienia, można porównać do mózgu w naczyniu co do tego mają jakieś inne wymiary?

ocenił(a) film na 9
regal20

Trochę źle to określiłem. Wnętrze kamienia to wnętrze kamienia, ale nie zmienia to faktu, że większość bohaterów może być poza wymiarem coś jak Dormammu. Ciężko powiedzieć jak to rozwiążą, ale według komiksów w danej rzeczywistości było kilka wymiarów w pewnym stopniu "zależnych" od siebie i funkcjonujących na raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones