PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 868
ocen
8,1 10 1 201868
7,4 44
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Może zacznę od pozytywów - efekty, efekty, efekty. Bardzo dużo spektakularnych pojedynków. Do tego crossover wszechczasow. Za to zdecydowanie Marvel zasłużył na pochwały.

Niestety na tym się pozytywy kończą. Fabuła? Dno. Przez prawie trzy godziny oglądałem, jak thanos zdobywa kryształy, a wszyscy, którzy próbują go zatrzymać, przegrywaja. Wiadomo, napawalem się tymi scenami walki, ale też jednak trochę sie meczylem ta jednostajna prosta fabułą. Cały film w sumie sprowadził się do: pyk jeden kamień, pyk drugi kamień, pyk, pyk, pyk i koniec filmu.

Jeżeli to miało być zakończenie serii Avengers, no to jest to zakończenie gowniane. Jeżeli jednak ten film miał być tylko wprowadzeniem do zakończenia i będzie jeszcze jeden, to był on zdecydowanie za długi i męczący.

Krótko mówiąc - było w tym filmie za mało konkretow. Ja jednak oczekiwałem czegoś więcej od "najambitniejszego crossovera wszechczasow"

Mack10

Kontynuacja Avengers jest w przyszłym roku i to będzie pożegnanie z niektórymi postaciami, a sam marvel nadal będzie robił kolejne filmy. Osobiście jestem pod dużym wrażeniem co widziałem na ekranie, ale wiadomo każdy ma inny gust.:)

ocenił(a) film na 10
Mack10

Zdefiniuj te konkrety i swoje oczekiwania, bo nie rozumiem, co chcesz powiedzieć. Przecież od dawna było wiadomo, że fabuła będzie polegać na zbieraniu poszczególnych Kamieni przez Thanosa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones