PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 868
ocen
8,1 10 1 201868
7,4 44
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Wow wow wow. Tyle czekałam i sie doczekałam. I sie nie zawiodłam. Mnostwo emocji, śmiechu(szczególnie sceny z strażnikami galaktyki przezabawne). Jedyne co mi się nie podoba to to że trzeba czekać na następną część, na zakończenie historii, bo wiadomo że to nie może być koniec.
Jeszcze niech tylko dołożą xmenów i mogę umierać ;)

ocenił(a) film na 10
czekoladowo15

Haha dobra recenzja zgadzam sie i dodaje ze black panter przy tym to dno i kupa mulu i szczerze zakończenie wlasnie bylo super. W kinie byla babka co powiedziala: "czekam na scene po napisach bo tego nie przyjmuje, tak film nie moze sie skończyć... Z sali nie wyjde jak to sie nie skończy inaczej" podobno dalej w tej sali siedzi :) życie dobrze że choć raz coś super bohaterom nie wyszło bo to pokazuje realizm. Ale serio film mega dobry pozdrawiam

kendzi13

To po napisach nic nie było? Wyszłam w trakcie napisów, bo mojej osobie towarzyszącej się spieszyło :-\

ocenił(a) film na 10
FemineGirl

Było, było. Ważna scena. Prawie 8 minut czekania na tę scenę :)

SMOK888

a co takiego?? z tego co wyczytałam na forum to Fury wysłał wiadomość do Capitan Marvel. Czy coś jeszcze było?

ocenił(a) film na 9
FemineGirl

Nic więcej, Maria Hill wraz z Fury'm giną, przed śmiercią udaje się jednak wysłać wiadomość urządzeniem, na którego ekranie pojawia się logo Captain Marvel! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones