PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 837
ocen
8,1 10 1 201837
7,4 44
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Tak jak w tytule to już koniec Avengers prawie wszyscy wygineli Tanos zdobył wszystkie kamienie i nawet Thor że swoją najmocniejszą bronią po którą wybrał się do krasnoludów nie powtrzymał zagłady . Tanos za pstryknięciem w palce zrobił selekcje

ocenił(a) film na 7
Kiler9111

Dzięki za spoiler zj*bie. Nie ma*

Kalimdor

Jak sie nie chce spoilerow to sie nie wchodzi na strone z filmem gdzie można na nie trafic.

ocenił(a) film na 7
mania19

Istnieje coś takiego, jak "UWAGA SPOILER". Przy każdej wypowiedzi można, to zaznaczyć.

Kalimdor

Jak widać nie każdemu sie chce.

ocenił(a) film na 8
mania19

Na Filmwebie, na każdej stronie z filmem, jak chce napisać się coś na forum, jest opcja "Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę."
Po zaznaczeniu tej opcji, dopiero wtedy wiadomo, że wypowiedź zawiera spoilery. Na forum, przeglądając wszystkie tematy dotyczące filmu, jest komunikat o spoilerze (jeżeli autor wypowiedzi zaznaczył tę opcję) i jeżeli nie wejdzie się na stronę z wypowiedzią, to nie uraczymy się nim. A tak, jak autor tego postu, nie zaznaczył spoileru, to przecież mimo wszystko, taka wypowiedź zdradzająca fabułę, rzuca się w oczy, chcąc czy nie chcąc, jak przeglądamy forum (więc ja np. w pełni rozumiem irytację użytkownika Kalimdor).
Tym bardziej, więc nie rozumiem, jak można mówić, że, po co ktoś wchodzi na stronę z filmem, jak nie chce poznać szczegółów... Np. ja, wchodząc na różne fora, niekoniecznie chcę poczytać, jak ktoś zdradza całą fabułę, tylko też poznać opinie ;) A jeżeli Filmweb, daje możliwość oznaczenia swojej wypowiedzi, jako spoiler i ktoś z niej nie skorzysta, to według mnie, jest to robienie komuś na złość (no, chyba, że rzeczywiście ktoś nie zauważy tej opcji do zaznaczenia... ale to chyba niemożliwe, skoro ona jest tak widoczna pod rubryką, gdzie można napisać wypowiedź, że chyba naprawdę to musiałby być cud, żeby nie zauważyć ;) ).

Julie94

Bardzo się spociłaś piszac to? ^

ocenił(a) film na 8
mania19

Nie rozumiem, po co taka uwaga (bezczelna?)... Bardziej zastanowił mnie Twój komentarz, że według Ciebie, nie wchodzi się na strony z filmem, gdzie wiadomo, że można natknąć się na spoilery... To jest nieprawda. Tym bardziej, że mamy do dyspozycji, opcję oznaczenia ewentualnego spoileru.
Wyraziłam po prostu swoje zdanie. Nie musisz zgadzać się z nim i nie musiałaś odpowiadać mi tą swoją wypowiedzią na mój post, skoro tak bardzo Ciebie zirytował.

Julie94

Nikt Ci nie karze rozumieć.
Wg Ciebie nie można natknąć się tu na spoilery? Ciekawe...

ocenił(a) film na 8
mania19

Kiedy napisałam, że moim zdaniem, nie można natknąć się na spoilery?

Napisałam, że Filmweb udostępnił opcję zaznaczenia spoileru i powinno się z niej korzystać, a nie "torturować" innych, zdradzając całą fabułę filmu, wcześniej nie ostrzegając ;) To naprawdę ułatwia, gdy informujesz o spoilerze, przez co ktoś, kto nie chce takiej wypowiedzi przeczytać, od razu ominie ją nie natykając się co chwila na jakiś komentarz, jak zaczął, rozwinął się i zakończył dany film ;)

ocenił(a) film na 7
mania19

mania19, wstało się dzisiaj lewą nogą? Po co te uszczypliwości?

ocenił(a) film na 6
mania19

No co tam pisałaś?

RAC_79

No zapytalam co slychac, ale nie wiem dlaczego tego komentarza juz nie ma.

ocenił(a) film na 6
mania19

No wiem, tutaj jest lepiej

ocenił(a) film na 6
mania19

Daj maila, zgubiłem go xD

ocenił(a) film na 9
Kiler9111

Zdajesz sobie sprawę z tego że będzie jeszcze Avengers 4? (nie wspominając już o kontynuacjach) Poza tym nie zakładasz że prawie na pewno cofną się w czasie, czy coś, i przywrócą przynajmniej część tych, którzy się ,,rozsypali". Co to ,,niezniszczalnego" Tanosa to być może znajdą jakiś sposób albo on sam zrozumie co zrobił i będzie się starał to naprawić. No, i mam nadzieję że widziałeś scenę po napisach :')

ocenił(a) film na 9
MoonRose_

* Co do

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones