PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707395}

Avengers Confidential: Czarna Wdowa i Punisher

Avengers Confidential: Black Widow & Punisher
6,1 1 543
oceny
6,1 10 1 1543
Avengers Confidential: Czarna Wdowa i Punisher
powrót do forum filmu Avengers Confidential: Czarna Wdowa i Punisher

Trzeba przyznać, że Japończycy wywiązali się ze swojej roli. Kreska przyjemna, sceny walk atrakcyjne, a reżyseria także nie najgorsza. Niestety amerykanie jak zawsze pojechali po kosztach. Scenariusz jest dość mierny, a dubbing także nie najlepszy. To tyle jeśli chodzi o obiektywną ocenę. Subiektywna także musi być, bo jestem wielkim fanem Punishera od dawnych lat. Właśnie subiektywnie przyznałem filmowi aż 9 gwiazdek. Czemu? Bo to najlepszy występ Punishera w animacji jaki miał miejsce. Punisher wreszcie się nie pier**li. Zabija, zarzyna i skręca karki każdemu badguyowi jaki mu się nawinie pod rękę. Na takiego Punishera w wersji animowanej wielu z nas czekało i cieszy mnie sama dość brutalna konwencja. Do tego dochodzi fakt, że Punisher wreszcie odżywa (tak w świecie komiksu jak i telewizyjnym) i z tego także się cieszę. W przypływie euforii daję 9.

Jeśli nie jesteś fanem ani Punishera ani Czarnej Wdowy, to i tak możesz obejrzeć jeśli ci się bardzo nudzi. Ogólnie średnia ocen, którą mam teraz przed oczami, czyli 6,9 jest zasłużona. Tak mniej więcej powinni oceniać film ludzie, którzy nie posiadają sentymentu do żadnego z głównych bohaterów. Jeżeli zaś jesteś fanem jednej z głównych postaci (przeważnie Punishera, bo ich w Polsce jest znacznie więcej) to musisz obejrzeć tę animację. Chociażby dlatego, że to swojego rodzaju debiut Franka Castle.

ocenił(a) film na 6
Alighieri

Dla mnie zbyt "animowe" :(

ocenił(a) film na 7
Andruszka

też się z tobą zgadzam, zbyt animowe. w tym filmie super bohaterowie bez mocy wyglądają i walczą tak jakby mieli jakieś moce. :)

ocenił(a) film na 9
nieznajomy43

To zobacz co ci sami bohaterowie wyprawiają w komiksach, i wypowiedz się jeszcze raz.

użytkownik usunięty
nieznajomy43

Film rysunkowy tzn anime zbyt animowe? A to ciekawe..

ocenił(a) film na 7

po prostu kreska mi się nie podobała.

ocenił(a) film na 6
nieznajomy43

Bo to półjapońska produkcja.

użytkownik usunięty
Alighieri

MEGA kozak! Wreszcie Japońce wzięły się za Marvela! Mrocznie/Briutalnie/Z klimatem.. Ten szit prawie ociera się o Arcydzieło, ale niestety parę reżyserskich apsekcików mogło by być inaczej zrobione. Niemniej: pełen kozak!

:)

gdzie to można obejrzeć?

użytkownik usunięty
villa23

Masz to na każdym torrencie. Niemniej jak byś chciał na szybkości to masz na youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=Q2ohOJfZT0A

ocenił(a) film na 3

Mrocznie? jak bym oglądałem czarodziejkę z księżyca.
Te japońskie anime czy jak to zwą to jakieś nieporozumienie. Jak jakieś pokazy slajdów, walki jak jakiś dragon ball. Japonia powinna dostać zakaz ingerowania w marvel itp. Niech se robią te swoje śmieszne pokazy slajdów, ale niech nie tykają czego innego.
To tak jak z tym japońskim Wolverine, no po prostu śmiech na sali.

tihomax

Albo Blade lub Iron Man :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones