PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684049}

Bóg nie umarł

God's Not Dead
6,3 50 594
oceny
6,3 10 1 50594
3,2 4
oceny krytyków
Bóg nie umarł
powrót do forum filmu Bóg nie umarł

Podczas całego seansu miałem wrażenie, jakbym rozmawiał ze świadkiem Jehowy. Czemu mam nieodparte wrażenie, że reżyser jest właśnie reprezentatem tego związku wyznaniowego i zamiast chodzić po domach stwierdził, że trafi ze swoim "przekazem" do większego grona poprzez film? Cały ten twór to prosta manipulacja na emocjach, pokazując teistów jako nieskazitelnie dobrych i prawych ludzi, a ateistów jako dupków lub pokrzywdzonych mścicieli. Nie mogę znieść tego, jak można poruszać tak ważne tematy w tak stronniczy sposób nie siląc sie na choćby szczyptę obiektywizmu. Cała argumentacja we wszystkich dyskusjach była po prostu śmieszna. Każdy, kto ma chociaż 5% rozumu od razu zauważy, że cały film jest tylko nachalnym wciskaniem ideologii reżysera w głowy widzów. Oczywiście korzystając ze wszystkich technik maniupulacji sekciarskich. Spodoba się tym, co mają już tak samo przeformatowany mózg i dokładnie takie same przekonania jak twórca filmu. Cała reszta niech omija szerokim łukiem i nie dotyka nawet patykiem. To coś to gorzej niż dno, bo oprócz tego, że wykonanie jest tragiczne, to jeszcze do tego mąci mniej bystrym ludziom w głowach.

ocenił(a) film na 1
Ambu91

A powiedz mi czym różni się kościół od sekty? Nie licząc podejścia prawnego...

ocenił(a) film na 2
Dealric

Tym samym czym wódka od marihuany. Oba walą w czerep ale tylko jedno jest dopuszczone do użytku :)

ocenił(a) film na 1
zooo_2

To bylo pytanie retoryczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones