Seeking Justice

1 godz. 48 min.
6,4 36 767
ocen
6,4 10 36767
6 985
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":3}
{"type":"film","id":485629,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Seeking+Justice-2011-485629/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Bóg zemsty
  • SCORPION60 ocenił(a) ten film na: 5

Tak się zastanawiam czy po zabiciu mordercy gwałciciela czy pedofila człowiek miałby wyrzuty sumienia. Mając możliwość sprzątnięcia takiego śmiecia mógłbym to zrobić....

• SCORPION60 Myślę, że nie miałbym wyrzutów sumienia względem takiego zwyrodnialca, nie wiem tylko czy mógłbym żyć normalnie, wiedząc że w ogóle zabiłem człowieka.Nie ważne ,że s.z.m.a.t.ę. W świecie gdzie sprawiedliwość rzadko wygrywa, idea stworzenia tajnej organizacji zajmującej się "wyrywaniem chwastów" bardzo dobra, tyle że musiałaby to być super organizacja, gdzie nikt nie zawodzi, i wszystko działa idealnie, a to w realnym świecie jest niemożliwe.

• jatoon No chyba, że by były wtyki w policji i na innych ważnych stanowiskach tak jak to było w filmie :)

• natalia20001408 ocenił(a) ten film na: 7

SCORPION60 ja myślę, że robiąc to nie byłbyś o wiele od niego lepszy, bo sam stałbyś się mordercą xD

• SCORPION60 Nie miałbym żadnych wyrzutów sumienia - stłukłbym takiego gnoja na miazgę , urżnął jaja i zakopał żywcem w ziemi .