PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747480}

Baba Jaga

Don't Knock Twice
4,8 22 492
oceny
4,8 10 1 22492
Baba Jaga
powrót do forum filmu Baba Jaga

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 3

Dawno nie oglądałem tak słabego horroru. I nie chodzi mi tu nawet o fakt, że jest kolejną sztampową produkcją. Szczerze powiedziawszy to takie horrory zawsze oglądałem z zainteresowaniem. Ale tutaj? Przede wszystkim ten horror wygląda jakby go wyreżyserował kompletny amator i nieudacznik. Bardzo słabe ujęcia, przejścia między scenami, dziwne zbliżenia na twarz, nastrój grozy leży i kwiczy, nie ma odpowiedniego napięcia, scenariusz jest dziurawy (np. kobieta zadaje swojej córce pytanie czy jej smakuje zupa zanim ta nawet wzięła łyżkę w dłoń, ten plot twist z prawdziwym "zlym" też bardzo słaby, dziewczyna zapomina o Dannym po pierwszej próbie dodzwonienia się do niego). A no i gra aktorska tragiczna, częściowo jest to na pewno wina scenariusza i dziwnych ujęć, ale np. matka głównej bohaterki jest beznadziejna, tak samo jak ta matka z dzieckiem czy detektyw. Film ten różni się znacznie od tego co udawał w trailerze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones