PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019755}
4,7 413
ocen
4,7 10 1 413
Baby Ruby
powrót do forum filmu Baby Ruby

Zwłaszcza tej królowej Wściekłych Macic. Tej, co wrzeszczy: " Jestem Marta. Zrodzona z Burzy, Pierwsza Tego Imienia, Królowa Andalów, Rhoynarów i Pierwszych Ludzi, Protektorka Królestwa, Władczyni Siedmiu Królestw, Królowa Meereen i Astaporu, Khaleesi Wielkiego Morza Dothraków, Matka Smoków, Niespalona, Mhysa, Srebrna Królowa, Wyzwolicielka z Okowów, Córa Śmierci, Oblubienica Ognia, Pogromczyni Kłamstw i Księżniczka Smoczej Skały."

Film paranoiczki, który skutecznie straszy ciążą, dzieckiem, depresją poporodową i zohydza kobiece i dziecięce ciało. Po jego obejrzeniu kobiety będą się skrobać - i po to robi się takie filmy.

ocenił(a) film na 6
mordachamordasinski

Bzdura, nie musiałam oglądać tego filmu żeby wiedzieć jak wielki wpływ ciąża i poród ma na ciało kobiety. Nie trzeba mieć wielkiej wyobraźni żeby to wiedzieć. Niestety przez takich jak Ty kobiety wstydzą się o tym mówić i często zostają same. Mam mnóstwo koleżanek które dopiero po długim czasie przyznały się co czuły po porodzie. Każda kobieta powinna mieć świadomość na co się pisze, żeby świadomie zachodzić w ciążę.

ocenił(a) film na 2
vesper2706

A nie wstydzą się uważać nienarodzone dziecko za ciało obce, pasożyta, "zlepek komórek?" To takie jak Ty im to wmawiają, więc nic dziwnego, że coraz częściej mają depresje poporodowe, boją się ciąży i brzydzą nią. To jest właśnie skutek lewackiej, dekadenckiej, aspołecznej ideologii. Tak Twoim koleżankom "pomagają" femińskie aktywiszcza. Bo mówią im, że ciąża to choroba. Że mogą się rżnąć z każdym bez konsekwencji. Że sensem życia są przyjemności cielesne, a poświęcenie i macierzyństwo - to cierpienie. Dobrze zapamiętałem te hasła Wściekłych Macic, które brały na swoje wulgarne przedstawienia nawet małe dzieci. Jaka świadomość może te dzieci czekać? Taka, jak Twoje koleżanki. I to im wytłumacz przy najbliższej okazji, bo wątpię, żeby wszystkie je rodziły "świadome" matki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones