PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638081}
6,5 16 979
ocen
6,5 10 1 16979
5,3 9
ocen krytyków
Baczyński
powrót do forum filmu Baczyński

szkoda, że ten aktor. nadzieja na dobry film coraz mniejsza..

kretoszczur

To jest jakaś porażka. Nie lubię tego aktora. NIE lubię. Mam nadzieję, że nie zepsują tego filmu.. to mój ukochany poeta.

jean_lici

No właśnie. Mój też. Nie ździerżę tego aktora w jego roli.... :(

kretoszczur

Baczyński się w grobie przewraca.

ocenił(a) film na 6
JulianneGirl

E tam. Ja myślę, że raczej się cieszy, że nie zagra go etatowy akowiec polskiego filmu, czyli Kuba Wesołowski :-)

Po obejrzeniu zwiastuna i teledysku do "Pieśni o szczęściu" jestem dobrej myśli.

Arya_2

No tak, lepszy Kościukiewicz niż Wesołowski, chociaż tyle ;)

JulianneGirl

Baczyński nie ma co robić tylko się w grobie przewracać bo zagrał go aktor, którego kretopszczur mala.lwica i i kilka innych osób nie lubią. Chłopak w swojej dość krótkiej karierze zebrał kilka poważnych nagród, ale nie "Baczyński się przewraca bo ja go nie lubię".

Inga__filmweb

Nic nie mam do niego w sensie nie lubienia., Po prostu nie podoba mi się jak gra, nie pasuje do tej roli. Moje zdanie, możesz mieć inne, ale nie oceniaj mnie w taki negatywny sposób, bo mnie nie znasz i stereotypowo zakładasz, że jestem pustym hejterem, który nie chce Kościukiewicza w tym filmie, bo nie.

JulianneGirl

a jeśli Kościukiewicz zaskoczy mnie w Baczyńskim na plus, jestem gotowa odwołać wszystko co złego powiedziałam na jego temat ;)

ocenił(a) film na 8
kretoszczur

No już bez przesady... Co wy chcecie od tego aktora? Przecież pasuje jak ulał do zagrania Baczyńskiego. Wam to nigdy nie dogodzi.

kretoszczur

Właśnie chodzi o to, że nie pasuje do tej roli. W ogóle z niego jest aktorska miernota.

ocenił(a) film na 7
kretoszczur

a ja go bardzo lubię, oglądałam z nim 3 filmy teraz chcę oglądnąć z nim W imię, i Baczyński i wydaje mi się,że film jak i jego gra nie będzie należeć do najgorszych a i tak jest lepszym aktorem niż ta połowa celebrytów którzy występują w pierwszym lepszym za przeproszeniem gównem i myślą,że są świetni.
Wydaje mi się ,że Mateusz pasuje tutaj osobiście nie widzę nikogo innego do tej roli

kretoszczur

Trzeba sobie powiedzieć szczerze:
Kościukiewicz jest aktorem słabiutkim.
Ale ponieważ jest to film Baczyńskim będę musiał go obejrzeć.

kretoszczur

A ja oglądałam Wszystko, co kocham oraz Bez wstydu i z pewnością obejrzę Baczyńskiego właśnie ze względu na Mateusza. Uważam Go za najlepszego aktora swojego pokolenia. Kocham jego mimikę i grę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones