PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846162}
4,3 55 220
ocen
4,3 10 1 55220
3,4 27
ocen krytyków
Bad Boy
powrót do forum filmu Bad Boy

A czy możemy tak dla odmiany pozwolić każdemu bawić się jak chce?
Jeśli bawi go taka "tania rozrywka" to czy to nie jest właśnie celem osiągniętym pójścia na ten film?
Wiadomo, że to nie jest arcydzieło, wiadomo że to nie jest film wysokich lotów, wiadomo, że koło "Zielonej mili" go nie postawimy, ale przecież film miał zapewnić rozrywkę i taką oto rolę spełnia. To nie jest film dla mózgowców.
Tak wszyscy wiemy, że uważacie to za tanie i śmieszne kino, ale tak samo wy możecie coś lubi a inni nie.

Ciekawe kiedy skończą się czasy typu "to jest fajne, bo ja to lubię a ty lubisz coś innego więc jesteś głupi, ble!"

Jestem_nieznosna

Bardzo w punkt! Już nie idzie czytać tego forum bo leje się hejt. To już wolę wulgarność i "niskolotność" Vegi niż te wypociny samozwańczych strażników dobrego smaku, którzy "stracili czas na film", ale na komentarz i obrażanie innych już im go nie szkoda.

Jestem_nieznosna

Wszystko spoko, ale kierując się tą logiką nie można by było ocenić żadnego filmu.
A są filmy dobre i słabe, nie wszystko jest kwestią gustu.
Zaraz dojdziemy do tego że Zemsta Niedźwiedzicy to super film, a Ciacho było niezrozumiane.

Montaż jest dramatyczny, sceny rozmów i kamera przeskakująca się co linijkę. Same dialogi to taka kicha.

Jedynym pozytywnym akcentem jest rola Królikowskiego, całkiem autentycznie wypadł, zaskoczył mnie na plus.

Więcej zalet nie widzę, Vegizm w czystej postaci, czyli chujowina :)

ocenił(a) film na 7
Kuba_Panek

Mi nie chodzi o to, by w ogóle nie oceniać filmu, tylko chodzi mi o ludzi, którzy krytykując ten film obrażają tych, którym film zapewnił rozrywkę. Po prostu szanujmy się i tyle, jednemu ma prawo się podobać, jednemu nie i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones