Film

2020 1 godz. 50 min.
4,4 37 047
ocen
4,4 10 1 37047
3 001
chce zobaczyć
3,2 10
ocen krytyków
{"rate":3.2,"count":10}
{"id":"846162","linkUrl":"/film/Bad+Boy-2020-846162","alt":"Bad Boy","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/61/62/846162/7912498.2.jpg"}
Gdy jeden z braci ląduje w więzieniu, drugi - policjant postanawia pomóc mu z niego wyjść.
{"userId":"49468","thumbnail":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/ph/61/62/846162/880929_1.2.jpg","title":"Druga liga","link":"/reviews/recenzja-filmu-Bad+Boy-23242","more":"Przeczytaj recenzje Filmwebu"}
Druga liga
W "Bad Boyu" Królikowski (kojarzony dotąd głównie z ról malowanych chłopców w stylu "Bodo" albo Beksy z... ... czytaj więcej
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Bad Boy
Klip Zapowiedź zwiastuna 0:22
Bad Boy
Making of Piotr Stramowski i Maciej Stuhr o roli Antoniego Królikowskiego 2:23

Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarnośćKiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), adwokat znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem zauroczona Pawłem Ola, coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata.

dystrybucja
studio
Vega Investments
inne tytuły
Napastnik (tytuł roboczy) Polska
Więcej...
Ujęcia stadionowe kręcono na stadionie miejskim we Wrocławiu (podczas meczu Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin) oraz na stadionie Polonii Warszawa. 
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Hipokryzja polskich elit showbiznesu.

  AgusKa1993666

  Z jednej strony, w życiu publicznym osobistości takie jak np Stuhr gardzą patologią, chcą by w Polsce nastała kultura, by nie było hejtu, przemocy i chamstwa. A z drugiej strony występują w filmach reżysera, który w najbardziej wulgarny sposób tę patologię promuje i ma ogromny wpływ ... więcej

 • Królikowski

  Jestem_nieznosna ocenił(a) film na 7

  Królikowski w tych "włosach" naprawdę wygląda jak jakiś przestępca :D idealnie dopasowany do roli, aż źle mu z oczu patrzy. Taki trochę psychol.

 • Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

  Janus83

  Zastanawiam się gdzie odcinają nogi piłkarzą, piłami łańcuchowymi. Ściągnę najlepszych piłkarzy w Europie - Potem widzisz Grosickiego i Peszko. Z takim zestawem to odpada się w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Europy z Mistrzem Łotwy.

 • Zaskoczenie

  a_g_85 ocenił(a) film na 7

  Zaskoczyl mnie ten film. Wiadomo, nie wszystko idealne, język jak zawsze wulgarny, przemoc itd ale generalnie film mnie wciągnął a historia, nieważne czy inspirowana czy nie, wydała mi się całkiem ciekawa. No i Antek fajnie zagrał.

 • Pozytywna opinia Muszyńskiego o BadBoy?

  k_rol_k

  https://naekranie.pl/recenzje/ bad-boy-recenzja-filmu Nie jestem fanem filmów Patryka Vegi, tzn Pitbull mi się bardzo podobał, potem było gorzej. Nie widziałem jeszcze BadBoya ale czyżby coś się zmieniło w formacie filmów Vegi lub może ja czegoś nie rozumiem?

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.