Film

2020 2 godz. 15 min.
612
chce zobaczyć
Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia,... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Bad Boy
Klip Zapowiedź zwiastuna

Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarnośćKiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), adwokat znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem zauroczona Pawłem Ola, coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata.

dystrybucja
inne tytuły
Napastnik (tytuł roboczy) Polska
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

  Janus83

  Zastanawiam się gdzie odcinają nogi piłkarzą, piłami łańcuchowymi. Ściągnę najlepszych piłkarzy w Europie - Potem widzisz Grosickiego i Peszko. Z takim zestawem to odpada się w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Europy z Mistrzem Łotwy.

 • Zgadnijcie jakie słowo pada w teaserze tego filmu zapewne najwyższych lotów...

  Ferbi155

  ... no zgadnijcie. Do wygrania seans na film Papryka Vegety.

 • disco polo filmu

  kalnichta

  pierwsze produkcji Vegi były ok,coś nowego,teraz to wszystko na jedno kopyto,tylko tytuły się zmieniają ,taki Zenek Martyniuk sceny filmowej

 • Cholercia

  Wostock

  Facet w ciągu roku będzie miał premierę trzech filmów. To jest chore.

 • Powinna być 6 gwiazdka do zaznaczenia przy filmach tego typka...

  2ck

  A mianowicie zamiast umrę jak nie zobaczę powinno być umrę z przerażenia jak zobaczę to coś.

  3
  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.