PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846162}
4,3 55 109
ocen
4,3 10 1 55109
3,2 23
oceny krytyków
Bad Boy
powrót do forum filmu Bad Boy

Z jednej strony, w życiu publicznym osobistości takie jak np Stuhr gardzą patologią, chcą by w Polsce nastała kultura, by nie było hejtu, przemocy i chamstwa. A z drugiej strony występują w filmach reżysera, który w najbardziej wulgarny sposób tę patologię promuje i ma ogromny wpływ na wychowanie w chamstwie polskiego społeczeństwa. Dla mnie to jest niepojęte, że tak chamskie, brutalne i wulgarne filmy są najbardziej przez wszystkie media i elity promowane. Biją frekwencyjne rekordy popularności. Jakby inaczej przy takim olbrzymim marketingu? Jak wy więc chcecie zmienić Polskę? Chyba że nie chcecie a wszystkie te wasze prawione morały to zwykły fałsz? Polska staje się coraz większym rynsztokiem.

ocenił(a) film na 8
AgusKa1993666

Aguśka chyba nie zrozumiałaś tego filmu. To żadna pochwała i żaden śmiech, a tym bardziej nie promocja. To obnażenie patologii środowiska, jak zresztą w każdym innym filmie Vegi, ciężki dramat bardzo dokładnie pokazujący środowisko nie tylko kibolskie zresztą.

ocenił(a) film na 3
AgusKa1993666

Pecunia non olet

ocenił(a) film na 1
AgusKa1993666

Rozczaruje cię ale takie osobistości jak stuhr robią to tylko i wyłącznie dla pieniędzy, to celebryci zarabiają na show i mainstreamie, tak samo filmy vegi nic nie wnoszą obejrzysz i będziesz starać się zapomnieć.

AgusKa1993666

Znikło mi:(((a tak się na produkowałam..:/..2 lata minęły od twojego komentarza....a ja mimo tego (plus fakt, że mnie wywaliło przed publikacją odpowiedzi).to i tak muszę zostawić cokolwiek po sobie do twojego komentarza ;) uważam że twój komentarz jest głupi. Nawet nie zero-jedynkowy czy naiwny, a po prostu głupi. Pierwsze co, to aż cudnie się patrzy na widza wiadomości telewizji publicznej i jego spojrzenie na świat, utwierdzając się tym samym w przekonaniu że brak telewizora w domu to najlepszy wybór .....bardzo mnie intryguje jak postrzega pani rolę filmu i aktora w dzisiejszym świecie? Rozumiem , że wychodzisz z założenia że za "Prety Woman" wysypały się prostytutki na ulicę bo praca w korpo nudna a tu chociaż księcia z bajki można spotkać...że Anthony Hopkins ukrycie jednak deklaruje kanibalizm a to całe pisanie opery to ściema ... A co z tym polskim środowiskiem ? Jakieś przykłady filmów dzięki którym Polska się rozwija? Ja kojarzę np pierwszego Pitbulla z Dorocinskim, Licz czy Samowolke..albo Dług Nie wiem...może lepiej przerzucić swoje zainteresowania na kreatywne filmiki lifestylowe ? Może traktować aktora jak aktora a nie znawcę w każdym temacie ? On sobie może głosić co chce i czemu to ma się pokrywać z jego życiem zawodowym i nowymi wyzwaniami ? Z jakiej racji może pani się oburzać jego opiniami ...rolami ze względu na opinie społeczne skoro dalej - jest aktorem ? Jak będą mnie interesować media to prędzej będę miała pytanie do Kurskiego czemu telewizja publiczna tak wygląda i ja za to place a nie rzucac się do aktora i zarzucać mu hipokryzję bo gra w filmie co pokazuje patologie ...a on nie chce patologi ? A kto chce ??? Ale to rozumiem że z takiej racji w ogóle nie powinno być patologii w filach ? Bo się dzieci nauczą ...tiaaa. po to są granice wiekowe a ludzie stanowią mam nadzieję mały odsetek debili i psychopatów którzy skorzystają z porad hoorru...świat stoi w dziwnym miejscu ...że celebryci są też pytani o każdą opinie ...a potem za to linczowani..rozumiesz to ironię??? To tak jak Piotrek Szumowski powiedział...z hakiem racji ktoś pyta Pudziana o sytuację uchodźców na granicy a potem się oburza ...jak on jest dobry z podnoszenia rzeczy!!! N

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones