PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539161}
6,5 37 379
ocen
6,5 10 1 37379
5,3 6
ocen krytyków
Bad Boys for Life
powrót do forum filmu Bad Boys for Life

Jedyny zabawny moment tego filmu, to gdy obaj herosi wracają po akcji skasowanym damskim autkiem. Grubemu nie chce się już latać, a uszaty po zainkasowaniu sporej dawki ołowiu ma po pół roku kondychę godną pozazdroszczenia. Bzdury, bzdury, bzdury... A po zakończeniu wnioskując, sposobią się do części czwartej. Tylko po co? Jak zwykle - for money. Wszak trzeci gniot już na siebie zarobił.

ocenił(a) film na 5
oscar_4

W końcu ktoś to powiedział. I serio, powrót zgruchotanym autem i mnie rozśmieszył, ale to tyle. ;) A tak to ledwie letnio, chałupniczo. Gdzie panom do Glovera i Gibsona z LW4? Temat był też podobny, a jednak coś za serce ruszało.

UncleKaNe

Bo tu nie chodzi o same kontynuacje, tu chodzi o CZASY. Tamte filmy/kontynuacje kręcono w innych CZASACH. W tych pięknych, radosnych czasach.

ocenił(a) film na 5
rhotax

W tamtych czasach kiedy jako gówniarz nie miało się nic na głowie, każdy nawet najgorszy filmik cieszył człeka. ;-)

oscar_4

Też mam takie same odczucia co do tego filmu! Wielkie Rozczarowanie! Zawiodłem się! Jakiś taki tandetny!

ocenił(a) film na 5
oscar_4

Oj bardzo słaby, zrobiony na siłę moim zdaniem , mnie rozsmieszyła scena jak gruby dotykał guza i to tyle naciagane 5 na 10 !!!!

oscar_4

Uszaty to gruby... akurat w każdej części to z uszu Marcusa się nabijają... Bad Boys to od początku naciągany film sensacyjny oparty na zabawnych dialogach i jeśli ciebie nic więcej w filmie nie rozbawiło to szkoda, ale dla mnie nawiązania do po przednich części były przezabawne. Widok granatowego porsche urzekł moje serce, a jak uderzył drzwiami w hydrant sprawiło, że śmiałam się do rozpuku, bo fani Bad Boys wiedzą, że Mike jest pedantem, który kocha swój samochód i nie pozwala w nim jeść, ani brudzić tapicerki. Strach Marcusa przed żoną też był przezabawny, ale trzeba by było pamiętać jakie stosunki miał z nią w poprzednich częściach. A do tego wprowadzono przezabawną postać Dorna, który bawił swoją nieporadnością i był to zabieg, który miał na celu budzić skojarzenia, bo Alexander Ludwig nierozłącznie kojarzy się z jedną rolą i nie jest to ani wrażliwy, ani nieporadny chłopiec... w dużym skrócie dla fanów Bad Boys - sztos. Dla innych może być przeciętnym filmem sensacyjnym...

ocenił(a) film na 3
oscar_4

Niestety ....masz rację !Szkoda co zrobili z tej serii.Przecież jak pociągneli pięknie Zabójczą Broń 4 częsci wszytskie zabawne ,poziom akcji dialogów wszytsko na miejscu a tutaj totalna ŻENADA!

ocenił(a) film na 3
oscar_4

Lubie komerche, ale tu jest kompletny kaszalot...

ocenił(a) film na 2
oscar_4

To jest tak złe że oglądanie aż boli. Bez finezji, humoru, czegokolwiek. Obżarty czipsami amerykański widz był na pewno zachwycony. Dwie najgorsze godziny seansu od bardzo dawna.

ocenił(a) film na 6
oscar_4

trochę w stylu fast & furious się robi

ocenił(a) film na 5
oscar_4

Film nudny, niemrawy. Aktorzy jacyś tacy bez wigoru, bez polotu. Swoje lata mają, ale bez przesady. Martin Lawrence z każdą kwestią brzmiał jakby zaraz miał zadyszki dostać, jego mimika twarzy też straciła. Przypomnijcie sobie poprzednie jego filmy jak samą twarzą potrafił grać. A tutaj? Will Smith też jakiś taki jakby śniadania nie jadł. W ogóle żaden wątek fabularny nie jest w tym filmie na tyle rozwinięty abyśmy mogli wyczuć się w jego klimat, poznać motywację bohaterów. Śmierć porucznika też na siłę zrobiona aby umotywować dlaczego jednak partner mikea mimo obietnicy danej Bogu, zdecydował się jednak na ostatnią akcję. Słabe kino. Dla porównania obejrzyjcie sobie poprzednie części i wtedy sobie porównajcie.

ocenił(a) film na 4
oscar_4

o dobre 10 lat za późno, niestety powstała z tego wydmuszka, słaba sensacja z minimalną nutką sentymentu, jak dla mnie nie ma tego filmu.

oscar_4

Film całkiem na przyzwoitym poziomie. Jak to akcyjniak. Jest trochę fajerwerków itp. Śmieszy mnie tekst że film zrobiony dla kasy . To chyba jasna sprawa że setki ludzi pracuje nad tym projektem i każdy chce zarobić . Jak ty idziesz do pracy , to też nie chcesz mieć z tego żadnych korzyści finansowych ? I kolejna rzecz , że porównajcie sobie poprzednie części . Ku@@@ przecież jak można porównać kino lat 90tych czy wczesne 2000 do nowego filmu . Jasne że aktorzy już inaczej grają , jest inny ruch kamery , efekty specjalne itp T

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones