PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630310}
6,0 803  oceny
6,0 10 1 803
Balansując nad przepaścią
powrót do forum filmu Balansując nad przepaścią

Nie wiem jaki jest sens robienia filmów z jakby kilkoma zakończeniami, które wzajemnie sobie przeczą. Można by dorobić jeszcze kilka "zakończeń", tylko po co?

ocenił(a) film na 6
sendspam

Ta i tera zakończenie trzeba sobie samemu wybrać , czy było tak że go zlapali i wyszlo na jaw że jest zabójcą , czy było tak , że jest zamknięty w wariatkowie, przeprasza go i swoją ex i życzy im powodzenia i koniec,czy było tak że , po prostu zostaje w wariatkowie i dalszego ich spotkania i przeprosin przy stole nie było?? mogą być 3 zakończenia,albo ja coś nie czaje , ale trochę to pogmatwane,No i teraz nie wiadomo czy ten Raor czy jak on miał , jest mordercą,zepchną tamtego ze skał czy nie(a to istotna sprawa),jak by sie skończył tkzw"ujawnieniem prawdy" jak to było pokazane,i żona wraca do niego to by była , jasność a tak to nie wiem po co ten zabieg z zakończeniem,i film traci z mojej stronie na ocenie,albo to ja nie zrozumiałem?.Pozdro

ocenił(a) film na 8
brof

Być może zakończenie nawiązuje do początku "kupiliśmy dom na wsi" ... więc opowiada dalej.

ocenił(a) film na 5
sendspam

Właśnie taki, żebyś się zastanowił, co jest "prawdziwe" a co nie. Koniec jest taki, że bohater siedzi w wariatkowie i wymyśla sobie scenariusze dalszych wydarzeń po tym, jak go zamknęli, tak, jak wymyślał sobie scenariusze gier.

ocenił(a) film na 6
sendspam

???
przecież zakończenie wszystko wyjaśnia.
nie trzeba niczego wybierać.