PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656066}

Love 911

Banchangggyo
7,2 1 052
oceny
7,2 10 1 1052
Banchangggyo
powrót do forum filmu Banchangggyo

Szkoda...

ocenił(a) film na 10

...że nie ma więcej tego typu filmów... Romans z dramatem, ale nie bez uroczej dawki humoru:) Świetne połączenie tych trzech cech i bardzo dobrze wyważone:) Polecam każdemu:)

martusek100

Ależ takich filmów jest na pęczki. Zwłaszcza koreańskiej produkcji.

ocenił(a) film na 10
gharou

Polecisz coś? Mnie się zdaje, że już większość widziałam...:(

martusek100

Zapewne wiele z tego widziałaś, ale proszę. Listę wypada zacząć od nico już kultowych Hatsuyuki no koi oraz Yeopgijeogin geunyeo. A potem:
Nae yeojachingureul sogae habnida,
Wan-byeok-han Pa-teu-neo,
Ti-kkeul-mo-a Ro-maen-seu,
Doin-jang,
Sunjeong-manhwa,
Sayangkoldong Yangkwajajeom Aentikeu,
O-jik Geu-dae-man,
Domabaem,
Ddeugeoun geotsi joa.

Do tego świetne japońskie Boku no kanojo wa saibôgu, Tada, kimi wo aishiteru oraz Love My Life + chińskie Lian Ai Kong Huang Zheng i koprodukcja Yoru no shanghai. To tak kilka pozycji na szybko, bo są ich dziesiątki, jeśli nie setki. Do tego jeszcze milion typowych, lecz całkiem przyjemnych komedii romantycznych, chociażby: Si-ra-no; Yeon-ae-jo-jak-do, Wiheomhan Sanggyeonrye, Toppuresu, Donggabnaegi gwawoehagi, Choi-gang lo-maen-seu, itd, itd... :)

ocenił(a) film na 10
gharou

Dzięki:) Na pewno wszystko sprawdzę:)

ocenił(a) film na 10
gharou

Kilku tytułów nie znałam - wszystkie świetne:) Jeśli będziesz miał czas aby jeszcze coś polecić, to bardzo o to poproszę:) Pozdrawiam i dziękuję:)

ocenił(a) film na 8
martusek100

przyłączam się do prośby, dopiero zaczynam swoja przygodem z kinem azjatyckiem, jesli coś Ci jeszcze przyjdzie na mysł, polecaj

ocenił(a) film na 8
martusek100

a gdzie widziałaś ja nie moge nigdzie znależć

ocenił(a) film na 10
Ruby_in_Gold

Jest na zalukaj:)

ocenił(a) film na 8
martusek100

możesz dać znać gdzie oglądałaś "Wan-byeok-han Pa-teu-neo"? tego na zalukaj nie ma

ocenił(a) film na 10
Ruby_in_Gold

A jaki tytuł wpisałaś? Trzeba wpisać angielski: Love911 i na pewno jest na zalukaj:) Pozdro:)

ocenił(a) film na 8
martusek100

love 911 to nie "Wan-byeok-han Pa-teu-neo" tylko "Ban-chang-ggo". na zalukaj nie ma ani "Doin-jang" ani "Wan-byeok-han Pa-teu-neo" ani też "Sunjeong-manhwa"

martusek100

A ja bardzo polecam http://www.filmweb.pl/film/Neuk-dae-so-nyeon-2012-663526 , http://www.filmweb.pl/film/O-jik+Geu-dae-man-2011-630088. Są to 2 najlepsze filmy jakie dotąd widziałam, właśnie z tej tematyki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones