film

Barbie i Diamentowy Pałac

Barbie and the Diamond Castle
2008
1h 18m
6,7 4 984
oceny
6,7 10 1 4984
Dwie najlepsze przyjaciółki, Liana i Alexa, wyruszają w podróż, aby odnaleźć Diamentowy Pałac. Z pomocą muzyki dziewczyny pokonują wyzwania, które pokazują, że prawdziwym skarbem jest przyjaźń. Zobacz pełny opis
Barbie i Diamentowy Pałac zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

świat

premiera

Barbie i Diamentowy Pałac
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2009-11-16T12:02:54 https://fwcdn.pl/webv/00/46/20046/thumbnail.20046.4.jpg https://fwcdn.pl/video/474642/barbie_zameklg_prog.360p.mp4

Barbie i Teresa™ opowiedzą Wam baśń o Lianie™ i Alexie™, najlepszych przyjaciółkach, które dzieliły się wszystkim, nawet wielką miłością do muzyki. Kiedy dziewczynki pewnego dnia otrzymały zaczarowane lustro i zaprzyjaźniły się z postacią mieszkającą po jego drugiej stronie, ich życie uległo wielkiej odmianie! Aby ocalić nową koleżankęBarbie i Teresa™ opowiedzą Wam baśń o Lianie™ i Alexie™, najlepszych przyjaciółkach, które dzieliły się wszystkim, nawet wielką miłością do muzyki. Kiedy dziewczynki pewnego dnia otrzymały zaczarowane lustro i zaprzyjaźniły się z postacią mieszkającą po jego drugiej stronie, ich życie uległo wielkiej odmianie! Aby ocalić nową koleżankę Liana™ i Alexa™ muszą udać się na bardzo niebezpieczną wyprawę aż do Diamentowego Pałacu, podczas której ich przyjaźń zostanie wystawiona na wielką próbę. Ale dzięki mocy piosenek i towarzystwu dwóch prześlicznych szczeniaczków, dziewczynki wspólnie stawią czoła przeciwnościom i przekonają się, że tak naprawdę, największym skarbem na świecie jest ich przyjaźń.

na podstawie
Ruth Handler (postacie)
studio
Mattel / Rainmaker Entertainment
tytuł oryg.
Barbie and the Diamond Castle
inne tytuły
Jest to kolejny film z serii "Księżniczek Barbie" - nie należy on do cyklu "Wróżkolandia".
Jest to trzeci film z Barbie w roli głównej, w której występują dwie bohaterki (Barbie i Teresa).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Była to jedna z moich ukochanych bajek w dzieciństwie. Pamiętam, że uwielbiałam słuchać piosenek z niej. Mam do niej ogromny sentyment, bardzo ciepło ją wspominam i dlatego daję 10.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Zobaczcie

użytkownik usunięty

jak polska postarała się z dubbingiem. Głos Alexy normalnie identyczny jak w orginalnej
wersji.

uwielbiam ją

Polecam!

ocenił(a) film na 7

"Barbie i Diamentowy Pałac" jak zresztą cała seria o Barbie zachwyca ładną grafiką i piękną, wpadającą w ucho muzyką. Ta częsc mówi o przyjaźni jako prawdziwym skarbie. Wartościowa bajka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones