Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 0:51
Film

Barbie and the Diamond Castle

2008 1 godz. 18 min.
6,6 3 763
oceny
6,6 10 1 3763
306
chce zobaczyć
{"id":"474642","linkUrl":"/film/Barbie+i+Diamentowy+Pa%C5%82ac-2008-474642","alt":"Barbie i Diamentowy Pałac","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/46/42/474642/7221244.2.jpg"}
Barbie i Teresa™ opowiedzą Wam baśń o Lianie™ i Alexie™, najlepszych przyjaciółkach, które dzieliły się wszystkim, nawet... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Barbie i Diamentowy Pałac
Zwiastun nr 1 (polski) 0:51
Barbie i Diamentowy Pałac - Zwiastun Nr 1 (polski) Barbie i Diamentowy Pałac - Zwiastun Nr 1 (polski)

Barbie i Teresa™ opowiedzą Wam baśń o Lianie™ i Alexie™, najlepszych przyjaciółkach, które dzieliły się wszystkim, nawet wielką miłością do muzyki. Kiedy dziewczynki pewnego dnia otrzymały zaczarowane lustro i zaprzyjaźniły się z postacią mieszkającą po jego drugiej stronie, ich życie uległo wielkiej odmianie! Aby ocalić nową koleżankęBarbie i Teresa™ opowiedzą Wam baśń o Lianie™ i Alexie™, najlepszych przyjaciółkach, które dzieliły się wszystkim, nawet wielką miłością do muzyki. Kiedy dziewczynki pewnego dnia otrzymały zaczarowane lustro i zaprzyjaźniły się z postacią mieszkającą po jego drugiej stronie, ich życie uległo wielkiej odmianie! Aby ocalić nową koleżankę Liana™ i Alexa™ muszą udać się na bardzo niebezpieczną wyprawę aż do Diamentowego Pałacu, podczas której ich przyjaźń zostanie wystawiona na wielką próbę. Ale dzięki mocy piosenek i towarzystwu dwóch prześlicznych szczeniaczków, dziewczynki wspólnie stawią czoła przeciwnościom i przekonają się, że tak naprawdę, największym skarbem na świecie jest ich przyjaźń.

studio
Mattel / Rainmaker Entertainment
inne tytuły
Jest to kolejny film z serii "Księżniczek Barbie" - nie należy on do cyklu "Wróżkolandia".
Jest to trzeci film z Barbie w roli głównej, w której występują dwie bohaterki (Barbie i Teresa).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Jedna z moich ukochanych bajek w dzieciństwie

  conversegurl

  Była to jedna z moich ukochanych bajek w dzieciństwie. Pamiętam, że uwielbiałam słuchać piosenek z niej. Mam do niej ogromny sentyment, bardzo ciepło ją wspominam i dlatego daję 10.

 • Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Zobaczcie

  użytkownik usunięty

  jak polska postarała się z dubbingiem. Głos Alexy normalnie identyczny jak w orginalnej wersji.

  1
  • Jeszcze 10 lat

   użytkownik usunięty

   temu pojawienie sie takiego knota w kinie, knota typowo robionego pod jakas 3cio rzedna stacje TV byloby nie do pomyslenia. Teraz jest taka biedna na "srebrnym ekranie", ze niedlugo zaczna puszczac reklamy przerywane kawalkami filmow.

  • Polecam!

   sonnchen ocenił(a) film na

   "Barbie i Diamentowy Pałac" jak zresztą cała seria o Barbie zachwyca ładną grafiką i piękną, wpadającą w ucho muzyką. Ta częsc mówi o przyjaźni jako prawdziwym skarbie. Wartościowa bajka.

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.