PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505030}

Barbie i Trzy Muszkieterki

Barbie and the Three Musketeers
6,5 4 736
ocen
6,5 10 1 4736
Barbie i Trzy Muszkieterki
powrót do forum filmu Barbie i Trzy Muszkieterki

na mini mini mam o jakieś 15 lat za dużo żeby to oglądać ale jak lecą zawsze oglądam filmy z barbie z bratanicami ;)

ana_lucia_cortez

A ile ty masz dokładnie lat?
Ja na ten przykład mam dwadzieścia i bardzo lubię filmy z Barbie.
W ogóle lubię filmy i seriale animowane. :):):)

littleflyingbears

to cieszę się że nie jestem jedyna ;)
ale powiem Ci szczerze że spodziewałam się po tej bajce czegoś lepszego
pozdrowionka ;)

ana_lucia_cortez

hehehe ja tez widzę, że nie jestem sama... :) mam 19 lat i uwielbiam bajki z Barbie, wszystkie ogladałam i ogladać będę, mój brat się ze mnie śmieje ale co tam, lubię te bajki bo nie ma w nich przemocy, sa kolorowe i mądre, pokazują co prawda świat zupełnie inny od rzeczywistego ale to przecież bajki ale wartości i przekaz jak najbardziej prawdziwy i na miejscu :)
dziś oglądałam tą bajkę na youtube i podobała mi się, przyjaźń i marzenia przede wszystkim :)
pozdrawiam te które wcale nie są za stare na ogladanie barbie :)

anecia90

Ja mam 22 lat i mój brat też strasznie mi smęci z tego powodu, że uwielbiam bajki z Barbie, ale mam jego zdanie głęboko w d****. Bardzo podobają mi się postacie w tych bajkach ładne i takie przyjazne z wyglądu, bo teraz te inne bajki to porażka (postacie przeważnie udziwnione i brzydkie). Podoba mi się, że bajki Barbie są zrobione w takich pastelowych kolorach.

ana_lucia_cortez

No to cóż ja mam powiedzieć, że mając 25 lat lubie oglądać bajki? ;P oczywiście pod pretekstem oglądania ich z dziećmi heheheh
wspaniała są te chwile, gdy mogę obejrzeć kolorowe, zaczarowane bajki, a jednocześnie spędzam czas z dziećmi.
Pozdrawiam tych, którzy nie czują się "za dorośli" na oglądanie bajek i mają w sobie dziecięcą radość :)

ana_lucia_cortez

ja też pozdrawiam wszystkich dorosłych dzieciaków. Tak samo jak wy, lubię animowane produkcje. Trzy muszkieterki mogłybyć lepsze, ale i tak fajnie było zobaczyć kobiecą siłę w tej bajeczce. Wszystkie małe dziewczynki, które lubią bawić się z chołopcami, patykami w lesie itp. powinny być zadowolone z tej bajki! :)

ocenił(a) film na 10
ana_lucia_cortez

Ja mam 14 i oglądałam każdą barbi do skończenia ok 12 lat, teraz też ją lubię ale nie mam tyle czasu i motywacji by obejrzeć ale w święta zamierzam nadrobić :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones