PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754800}
6,4 119 344
oceny
6,4 10 1 119344
6,9 56
ocen krytyków
Barbie
powrót do forum filmu Barbie

Serio ktoś zaproponował Schumer tę rolę? Lubię ją, ale z żadnej strony nie wygląda jak Barbie. Chociaż... no tak, poprawność polityczna. Taka poprawna Barbie może mieć nieładną figurę.

maggdasj

Pewnie jakaś ustawka. "Była idealną kandydatką i bardzo ją chcieliśmy, ale zrezygnowała, więc z bólem serca angażujemy taką Margot".

Midnite

Idealna kandydatka do parodii Barbie chyba.

maggdasj

Wybrali najlepiej.

Midnite

Jakby taką osobę chcieli, to by nie wybrali Margot.

maggdasj

Margot to była istotnie ta prawdziwa i jedyna kandydatka. Schumer to taka zasłona dymna, że niby ją "rozważali", żeby nie urazić mniejszości.

Midnite

Też mi się tak wydaje.

Midnite

Ludzie z wyglądem Amy raczej nie są w mniejszości xD

ocenił(a) film na 8
Midnite

Amy ma przynajmniej normalny wygląd i jakoś się wybiła w świecie tycb chudziutkich aktorek
A Lena powinien grać Reynolds który pad9wal mi już jak byłam mała no i byłam w nim zakochana

joan19

Ale Amy nie wygląda jak lalka, więc do roli Barbie się nie nadaje.

ocenił(a) film na 8
joan19

xD właśnie widać jak ominęło cię i tak prosty element moralizatorski tego filmu. Koniec końców Allanem nikt się nie przejmował, nikogo nie obchodziło jego zdanie ani prawa, pomagał nawet Barbie żeby poczuć się jakoś ważny i im zaimponować, ale i tak nikt nie zwracał na niego uwagi- bo był brzydki.

ocenił(a) film na 7
maggdasj

Lubisz Amy Schumer?

Falchen123

Jest spoko.

ocenił(a) film na 7
maggdasj

Margot i Amy to jak zestawić złoto o tombak

maggdasj

To może powinni obsadzić Melissę McCarthy?

eltoro10000

O, też dobrze. xD

maggdasj

Raczej chodziło im o komediową aktorkę po prostu.
Chociaż mnie Schuhmer nie śmieszy

Szarobure

Barbie ma okreslony wygląd, więc no... Ekhm.

maggdasj

Ken tez, a jednak wybrali Goslinga, który go nie przypomina nawet w ciemnościach XD

Szarobure

Gosling nie jest moim typem faceta. Byli tam lepsi Kenowie. Ale cóż... Wiele kobiet jest nim zachwyconych.

maggdasj

No własnie, wszystko jest kwestią GRY :) Ja nie lubię Shuhmer czy jak ją tam się pisze, ale imo pasowałaby do wymowy filmu. A Goslinga lubię, chociaż tez nie jest moim typem, natomiast to świetny aktor

Szarobure

Talentu mu nie odmawiam. ;)

maggdasj

Dokładnie to samo pomyślałam, ale mnie ubiegles. Gosling kompletnie mi nie pasuje na Kena, ale zobaczymy może się mylę.

ocenił(a) film na 9
maggdasj

Może nie chodziło o główną Barbie. Tylko o tą grubszą wersję lalki.

kkryczka

Nigdy nie wiedziałam grubej Barbie w sklepie. Jej postać to jakiś żart, serio.

maggdasj

to ze nie widziałeś, nie znaczy, że jej nie ma. Użyj googla

Szarobure

To chyba kolekcjonerska, bo w sklepie są standardowe.

ocenił(a) film na 1
maggdasj

Moim zdaniem Barbie powinien grać Anthony Anderson. I wjeżdżamy z poprawnością polityczną na pełnej k...

maggdasj

przeglądając role to większość aktorów gra tu Barbie albo Kena xd

ocenił(a) film na 8
maggdasj

Nie napisali którą Barbie miała by zagrać. Pewnie jedną z tych grubych.

malamaxi

Co nie zmienia faktu, ze gruba Barbie nie istnieje.

maggdasj

istnieje. od co najmniej 10 lat są bardzo rózne headmoldy jeśli chodzi o standarowe Barbie, oprócz klasycznej jest też Barbie z bardzo szerokimi biodrami i udami, taka plus size, a także bardzo niska petite barbie z drobnym biustem oraz barbie wysoka z bardziej chłopięcą figurą

Szarobure

W sklepach takich nie ma, więc...

maggdasj

Ależ oczywiście że sa. Moze w TWOIM sklepie nie ma XD . Proponuję zmienić sklep. Widziałam je w Kerfiaczach, w Auchanach, już nie mówiąc o sklepach Internetowych.

Szarobure

W internecie różne buble i dziwactwa można znaleźć. Ale to nie zmienia faktu, że w szerszej sprzedaży króluje NORMALNA Barbie.

maggdasj

Nie ma normalnych i nienormalnych Barbie. Barbie z serii Fashionista ktora reprezentuje rozne sylwetki jest dostępna w każdym wiekszym markecie w moim miescie. Nie mów wiec ze nie istnieje i ze jej nie ma w sklepach bo ona te stwierdzenia sa nieprawdą

maggdasj

Było już w wywiadzie podane. Miała grać Barbie w którą wcieliła się Kate McKinnon

maggdasj

Tak, Amy miała zagrać Barbie, ale wtedy scenariusz był zupełnie inny. Miała grać Barbie, którą wyrzucają z Barbielandu, bo nie była wystarczająco doskonała. Ostatecznie zrezygnowała bo miała inną wizję artystyczna niż scenarzyści. Potem przyszla inna ekipą, zmieniła scenariusz i mamy Margot.
Info z wywiadu Amy w programie WWHL.

Lilianna

Dzięki za info!

maggdasj

Ale przecież na rynku już od dawna można kupić rózne Barbie. Także otyłe i anorektyczne...

ocenił(a) film na 3
paulinasopata

Nigdy nie widziałem grubej barbie, w sklepach zawsze są standardowe piękne szczupłe. Te grube to chyba kolekcjonerskie

austin90

Dokładnie!

paulinasopata

Chyba w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Takie o normalnych proporcjach to ok, ale na pewno nie grube.

ocenił(a) film na 7
maggdasj

Amy może zagrać Barbie ale po 30-letnim związku z siedmiorgiem dzieci i mężem alkoholikiem, albo w parodi, acz w parodi wolałbym Rebel Wilson

maciekb80

Rebel już jest dużo chudsza.

ocenił(a) film na 7
maggdasj

Kazali by jej jeść przez 2 miechy pizze i zaraz by sie rozbyła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones