PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625007}

Bardzo grzeczne dziewczyny

Very Good Girls
6,2 15 572
oceny
6,2 10 1 15572
Bardzo grzeczne dziewczyny
powrót do forum filmu Bardzo grzeczne dziewczyny
ocenił(a) film na 8
nudecroft

czasem lepiej nie tłumaczyć ^^ bo znowu jakiś dziwny im tytuł wyjdzie

ocenił(a) film na 6
nudecroft

Film nie wszedł do polskiej dystrybucji, więc nigdy nie był oficjalnie tłumaczony. Proste.

chomikova

No to wszystko wyjaśnia.

nudecroft

A mi się wydaje ze jest.

ocenił(a) film na 6
nudecroft

Warto czasami zagłębić się w temat na który chce się wypowiadać, w tym wypadku jest to temat dystrybucji filmów.
W innym wypadku ktoś może myśleć, że zabłysnął, a prawda jest taka że dana osoba (a może raczej hejter/krytyk) wystawia się na pośmiewisko. Ot, taki paradoks.
Filmy, które trafiają na polski rynek tylko czasem mają DOSŁOWNIE tłumaczone tytuły, każdy tytuł jest indywidualnie dopasowywany pod polski rynek przez "specjalistów".
PS. Nie wiem ile razy można czytać pod jakimś filmem, że tytuł jest źle przetłumaczony... Ale to jest Polska, każdy tutaj świruje najmądrzejszego, ale mało kto potrafi ogarnąć nawet swoje sprawy. Ot, taka mentalność ludzi znad Wisły.
Pozdrawiam

emjazz

Zauważ że kiedy zakładałam temat (9.2014) ten tytuł jeszcze był w oryginale czyli po angielsku a dopiero później filmweb uaktualnił i zmienił na polski tytuł. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
nudecroft

I twoja odpowiedź sprawiła, że sam wystawił się na pośmiewisko :)

bulka2609

No, trochę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones