PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123413}

Batman: Maska Batmana

Batman: Mask of the Phantasm
7,4 7 841
ocen
7,4 10 1 7841
7,5 4
oceny krytyków
Batman: Maska Batmana
powrót do forum filmu Batman: Maska Batmana

Tylko 7,6? o_O

ocenił(a) film na 10

Gdy 2 lata temu zaglądałem tutaj, to średnia ocen Mask of the Phantasm wynosiła gdzieś około 8,3 i była chyba najwyższa ze wszystkich batmanowskich dzieł. Teraz spadła prawie o jedno oczko - why? o_O Przecież to najlepszy film, jaki powstał o Batmanie, tuż przed całą The Animated Series, Dark Knightem i dwoma Batmanami Burtona :P Rewelacyjny klimat, dojrzała fabuła i genialna ścieżka dźwiękowa. Scena "narodzin" Batmana, wywołująca przerażenie nawet u Alfreda - epicka :D Więc czemu, ale to czemu ma taką niską średnią? :P Czyżby przez te 2 lata doszło tu do najazdu młodocianych fanów The Brave and the Bold? :P

O lol, teraz widzę, że Batmanom Burtona też się ostatnio trochę dostało po dupie, bo mają średnią 7,4 :P Za to Mroczny Rycerz trzyma się mocno, wychwalany przez wszystkich :P Trochę niesłusznie, chociaż sam naprawdę uwielbiam ten film... :P

Hostile

Pozwól, że Cię poprawię - obydwa Batmany Burtona powstały przed MotP, nie wspominam już o tym, że pierwszy odcinek BTAS miał premierę prawie dwa lata wcześniej. Poza tym się zgadzam. Najlepszy film o Batmanie w ogóle.

ocenił(a) film na 10
Ziomaletto

Ja wiem, kiedy te Batmany powstały, pisałem o moim prywatnym rankingu co do jakości filmów :) A w tym rankingu mój ulubiony MotP jest na pierwszym miejscu przed innymi :P

Hostile

Ach, nie zrozumiałem kontekstu... W takim razie mój błąd. ;)

ocenił(a) film na 8
Hostile

Najlepsze wystąpienie Jokera

ocenił(a) film na 10
kubenson

Ogólnie Hamill to najlepszy Joker :P

kubenson

Najlepszym wystąpieniem Jokera - jak dla mnie - byłyby gry Arkham, aczkolwiek wersję z DC Animated Universe również uważam za rewelacyjną.

ocenił(a) film na 5
Hostile

A ja nie rozumiem entuzjamu oceniających. To chyba najsłabsza animacja o Batmanie jaką widziałem. Fabuła jest strasznie przewidywalna, a postanie płytkie. Wiem, że jest pewien interesujący wątek - rozterki Brusa, który miota się pomiędzy osobistym szczęściem, a swoim alter ego. Ale to dużo za mało...

ocenił(a) film na 5
Xarthras

Mam nadzieję, że oceny nie wynikają z sentymentu za dawnymi czasy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones