PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596855}

Batman: Rok Pierwszy

Batman: Year One
6,9 5 913
ocen
6,9 10 1 5913
4,8 6
ocen krytyków
Batman: Rok Pierwszy
powrót do forum filmu Batman: Rok Pierwszy

Obejrzał ostatnio Under the Red Hood, Rycerz Gotham, Arkham Assault i Mask of the Phantasm i
muszę powiedzieć, że Year One jest zdecydowanie najlepszą animacją o Nietoperzu. Bije nawet
The Dark Night Returns - tamtą animację położyło nieco przesadne zagęszczenie wątków,
absurdalny Robin, słaba końcówka i Superman (Gotham jest dla mnie najlepsze, gdy brak
ingerencji reszty świata DC). A tutaj mamy stylową, klimatyczną, wciągającą i dojrzałą opowieść. Po
seansie człowiekowi strasznie smutno, że już nic podobnego na rynku nie ma.

Jedyną wadą jest głos Batmana, jednak Conroy robił to zdecydowanie lepiej.

ps. ktoś siedzący mocniej w temacie wie coś może o planach na jakieś nowe, ciekawe animacje z Batmanem?

ocenił(a) film na 7
goorn

Rycerz Gotham jest naj bardziej klimatyczny i moim zdaniem naj lepszy za razem a ten wręcz przeciwnie jeden z słabszych :-)

falco333

Mówisz o tej japońskiej animacji? Trzeba być mocną zafascynowanym anime, żeby coś takiego powiedzieć, IMO Japończycy w ogóle nie wyczuli o co chodzi w Batmanie, poza może jedną, czy dwiema opowieściami z tych sześciu.

ocenił(a) film na 7
goorn

Czy ja wiem czy nie wyczuli kwestia gustu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones