PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687215}

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Batman v Superman: Dawn of Justice
5,8 127 633
oceny
5,8 10 1 127633
4,1 27
ocen krytyków
Batman v Superman: Świt sprawiedliwości
powrót do forum filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Szczerze? To już chyba lepszym Luthorem był by Kevin Spacey.. No szczerze! Cały film aktor grający go czyli Jesse Eisenberg kojarzył mi się z próbą kupienia alkoholu na podrabiany dowód osobisty.

Krzysztof_Lesniewski

ogólnie dobór aktorów nieudany zupełnie

użytkownik usunięty
Krzysztof_Lesniewski

Zgadzam się w 100%. Lex to najsłabszy element tej produkcji, niestety. A Kevin Spacey był Lexem w wydaniu teatralnym, który ten aktor kocha całym sercem ;-)

ocenił(a) film na 7
Krzysztof_Lesniewski

Najgorszy Lex Luthor w historii

ocenił(a) film na 4
Krzysztof_Lesniewski

Johny Sins byłby według mnie świetnym Lex Luthorem z wyglądu

ocenił(a) film na 4
Krzysztof_Lesniewski

Johny Sins byłby świetnym Lex Luthorem .

ocenił(a) film na 6
Krzysztof_Lesniewski

Generalnie nie przeszkadza mi żadna nowa wizja znanej w popkulturze postaci, o ile jest spójna i wiarygodna. Niby rozumiem tutaj zamysł, ale dziwnie wyszło. Kreacja nie zapada w pamięć i serce. Luthor pod tytułem "Mam lekki autyzm i ADHD, a w przyszłości chcę zostać Jokerem, Strusiem Pędziwiatrem lub Rafalalą; nie, nie wiem, co jest w tych prochach, które biorę". A po stronie scenariusza... Trochę zbyt wszystkowiedzący i wszystkomogący. Plan skłócenia obu bohaterów dość głupi. Wiadomo, że im bardziej skomplikowany plan, tym więcej zmiennych do porypania się.

ocenił(a) film na 6
Krzysztof_Lesniewski

Przecież Eisenberg w tym filmie był genialny. Chyba pierwsza jego rola, w której mnie nie wkurzał, a zachwycił. Tylko Joker (zarówno Nicholson jak Ledger) był lepszym czarnym charakterem w całym uniwersum DC.

Krzysztof_Lesniewski

Jego angaż w tym filmie to jeden wielki żart ale z tych wyjątkowo nieśmiesznych. Swoim marnym aktorstwem niejako sprofanował postać Lexa Luthora i za każdym razem gdy była scena z jego udziałem zbierało mi się na wymioty.

ocenił(a) film na 7
Krzysztof_Lesniewski

Ten aktor zapomniał, że nie gra Riddlera xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones