PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224731}
5,9 88 036
ocen
5,9 10 1 88036
3,7 13
ocen krytyków
Baywatch. Słoneczny patrol
powrót do forum filmu Baywatch. Słoneczny patrol

Nie wierzę, że to mówie, ale problemem tego filmu jest to, Dwayne jest tam ładniejszy od lasek... xD

dawidoo85

Ciekawe kiedy tacy "biuściaści" będą musieli zakrywać się albo być cenzurowani w końcu ma zbyt seksowną klatę a lata z nią bz przerwy beztrosko bezwstydnie!

ocenił(a) film na 6
dawidoo85

ahaaha no dobre to bylo rozwaliles mi cycki hahahh

ocenił(a) film na 5
dawidoo85

Geeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
dawidoo85

Zgadzam się. Jedyna naprawdę dobrze wygladajaca kobieta w tym filmie nie jest ratowniczką czyli aktorka grająca Leeds i również uważam, że ratownicy w tym filmie prezentują sie lepiej od ratowniczek (jako osoba ćwicząc oceniam pod względem estetycznym, a nie seksualnym). Gdy jako małolat oglądałem Baywatch to te ratowniczki w serialu były dla mnie "wow". Teraz wow robią sylwetki Johnsona i Efrona. Jest wiele atrakcyjnych aktorek i nie wierzę, że nie mieli w czym wybrać. Do tego dochodzi drewniana gra aktorska tych lasek. Faceci przynajmniej byli momentami zabawni.

ocenił(a) film na 4
mikew_86

Czyli problemem jest to, że nie mają mięśni jak Zac i Dwayne, czy o ci chodzi, bo nie kumam?

ocenił(a) film na 3
mikew_86

Jako kobieta napiszę, że naprawdę, ale to naprawdę wolę normalną sylwetkę u faceta, aniżeli leksykon anatomii w wersji 3D. Nie podobają mi się przesadnie umięśnieni/wyrzeźbieni faceci. Bardzo nie podobają. Za to aktorki w filmie zgrabne -_- i tak wyglądają ratowniczki. Smukła, wysportowana sylwetka a nie jakieś strongwoman.

ocenił(a) film na 7
Vanillia

U kobiet atrybutem atrakcyjności fizycznej jest coś innego niż mięśnie u mężczyzn. Co do mięśni to nie sądzę, żeby ludzi uprawiających bodybuilding obchodziły opinie tych, którzy siłownie widzieli tylko w tv czy internecie.

ocenił(a) film na 3
mikew_86

Więc nie rozumiem czemu uważasz, że aktorki grające tutaj były słabej jakości - skoro są zdrowo wyglądającymi kobietami o wysportowanych ciałach. Pasowały do swoich roli.

Uderzasz do mnie? Myślę, że jak ktoś się czymś pasjonuje to na ogół nie obchodzi go opinia innych, bo jest zbyt pochłonięty rozwijaniem swoich zainteresowań - i bardzo dobrze. Na siłownię chodzę 3 razy w tygodniu -_- i wiem ile pracy trzeba włożyć, aby zwizualizować pewne zamysły. I można tylko pogratulować im wytrwałości, pomijając jednostki syntholopsycholo. Jednak może mi się chyba coś nie podobać, prawda? Tak samo jak facet może krytykować krótkie włosy u dziewczyny czy zbyt jasną karnację. Każdy ma swoje upodobania i tyle.

ocenił(a) film na 7
Vanillia

Tak są zgrabne i wysportowane, ale dla mnie brakuje im typowo kobiecych ksztaltów. Widać gdzie zmierza trend. W latach 90 podobały się kobiety zmysłowe (i zgrabne zarazem), a teraz chyba chodzi tylko o to żeby była chuda (postura 16 latki). Wiadomo - natura i jeśli kobieta nie ma pośladków czy biustu to nie jej wina (można to poprawić chirurgicznie ale to już inny temat). Moje oczekiwania co do wyglądu ratowniczek były takie, że chciałem zobaczyć zdrowe (w męskim rozumieniu tego słowa) kobiety.

Jeśli tak jak piszesz chodzisz na siłownię 3x w tygodniu, a co ważniejsze ćwiczysz tam to nie musisz brać tej uwagi do siebie, bo Ciebie nie dotyczy. Nie myśl też sobie, że mi podobają się męskie karykatury rodem z Mr Olimpia ostatnich lat. Taki np. Schwarzenegger z lat świetności czy obecnie Dwayne Johnson mimo, że ogromne byki, moim zdaniem zachowują proporcje i nie wyglądają karykaturalnie. Wiadomo, co kto lubi.

Generalnie wygląd tych lasek z filmu nie przeszkadzałby mi gdyby dobrze grały. Wiadomo, że nie jest to film górnych lotów, ale można się było postarać o bardziej wyraziste osobowości. Byłoby ciekawiej i pewnie jeszcze zabawniej.

ocenił(a) film na 3
mikew_86

Moim zdaniem wyglądają najzdrowiej jak się da :) No, ale widać masz odmienna opinię. Nie były przesadnie chude. Zresztą tak już jest, że jak ktoś się dużo "rusza", ale niekoniecznie ćwiczy, to tkanki tłuszczowej ubywa, a kształtów pechowo nie przybywa. Tyłek można wyćwiczyć, niestety kwestia biustu to już tylko skalpel. Dziwnie wyglądałyby moim zdaniem kobiety o bardziej bujnych kształtach - choć czego się czepiać, skoro to tylko amerykańska komedia. Ratowniczki na plażach USA nie noszą nawet tego typu trykotów ;p więc cóż...widać jakiś % panów będzie zawiedzionych kobietami o zbyt nastoletniej figurze.

dawidoo85

The Rock faktycznie najlepiej wygląda ale Dodario też może być

ocenił(a) film na 3
dawidoo85

I tak okazuje się, że to fejk co czytało się wcześniej/słyszało o Stanach. Populacja USA nie ma problemów z nadwagą. Na plażach w USA są sami, młodzi, piękni, zgrabni do przesady ludzie! XD

użytkownik usunięty
Vanillia

haha:D dokladnie
w ogole nie ma tak, ze jak sie pojdzie w dowolne miejsce to co chwile jakis grubas jedzie sobie z lenistwa na wozku

ocenił(a) film na 3
dawidoo85

film jest beznadziejny , ale czytając co piszesz ( że słabe laski ) to pierwsza myśl jaka mnie nachodzi to że : problem możesz mieć Ty ....;)

ocenił(a) film na 6
dawidoo85

Dla mnie osobiście numer 1 to Ilfenesh Hadera rewelacja wygląda.

dawidoo85

Dołączam do opinii.
W serialu laski miały i cyc i poślad i wcięcie w talii.
A te jakieś płaskie, bez porządnych okrągłości w figurze. Dziwne, przecież w tych czasach jest jeszcze większy kult krągłego, jędrnego tyłka niż kiedyś i jest pełno aktorek z takimi kształtami, a role nie były aż tak wymagające, że trzeba było znaleźć jakąś wybitne aktorki i do tego żeby miały jędrne kształty.
To już ta główna 'zła baba' miała więcej krągłości niż te co przez większość filmu biegały w strojach kąpielowych.

I tu rzeczywiście już bardziej zgrabnym, sportowym ciałem imponują Dwayne i Efron :/

rhotax

Ano dokładnie tak jak piszesz a ta zła kobieta to priyanka chopra aktorka hinduskiego pochodzenia piękna kobieta z seksownym głosem

użytkownik usunięty
dawidoo85

ale jak to, a Chopra? <3 =D

użytkownik usunięty
dawidoo85

Dobrze powiedziane chociaż powiem, że ta blond ratowniczka to mnie zauroczyła, bardzo mi się podoba z twarzy. Jeśli chodzi o film to widziałem że jest tam cięty humor i lubię czasem coś takiego zobaczyć dla odmiany.

ocenił(a) film na 8
dawidoo85

Co za temat i rozkminy :D

Jak dla mnie to Dweyne to krypto gej. W żadnym filmie nie grał związku z kobietą, nigdy nie ma chemii między jego postacią a babeczkami.
LGBT na 100% tylko tego nie przyznaje bo marketingowo by mu to zaszkodziło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones