PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105603}
6,2 16 219
ocen
6,2 10 1 16219
4,7 3
oceny krytyków
Be Cool
powrót do forum filmu Be Cool

Be cool to średnio udana kontynuacja rewelacyjnego filmu jakim jest Dorwać małego pierwszy film był świetną komedią z domieszką kryminału te dwa gatunki doskonale się ze sobą łączyły do pierwszego filmu można wracać wiele razy czego nie można powiedzieć o drugiej części film ma więcej minusów niż plusów.
Plusy..
- Jak zwykle genialny John Travolta jako Chilli Palmer.
- Rewelacyjny Vince Vaughn rola drugoplanowa ale świetna.
- Dwayne Johnson też spoko.
Minusy..
- Gene Hackman i Rene Russo strasznie mi ich brakowało w drugiej części.
- Brak klimatu pierwszej części.
- Momentami strasznie przynudza.
- Mało śmieszny.
- Inny reżyser zdecydowanie Barry Sonnenfeld był lepszym reżyserem gdyby zrobił dwójkę zapewne lepiej by wypadła.
- Danny DeVito zdecydowanie za mało go w tym filmie choć w Dorwać małego też nie było go za wiele na ekranie.
Ocena końcowa 5/10 typowy średniak nie to samo co Dorwać małego można obejrzeć ale rewelacji żadnych nie ma.

ocenił(a) film na 7
numer6

Faktycznie, kiedyś oceniłem go na 7, ale po kolejnym obejrzeniu zastanawiam się, czy nie na wyrost. Jest w nim dość sporo czerstwych dialogów. Zdecydowanie słabszy od "Dorwać małego".

Max66

Według mnie to świetna komedia. Słaby lektor dali dzisiaj jak leciał na Tvp1 co może wpłynąć na ocenę filmu.

ocenił(a) film na 5
Max66

Do Dorwać małego rzeczywiście się nie umywa

ocenił(a) film na 5
Max66

Popieram!

ocenił(a) film na 9
numer6

nie obrazajac nikogo, nie znacie sie, film wedlug mnie lepszy od get shorty, klimat i perelki drugo planowe jak Vince, Rock czy Andree 2000 no i oczywiscie Cedric the Entertainer, kapitalne teksty, klimat i luz w tym filmie, ogladalem go pare razy i dalej uwazam za genialnego. Moze czas zaczac ogladac z napisami ?

ocenił(a) film na 5
zlociutki_pl

Nie, no co Ty, to oczywiście rzecz gustu ale dwójka jest bez tego tempa, napięcia, jakoś tak nie bierze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones