PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105603}
6,2 16 219
ocen
6,2 10 1 16219
4,7 3
oceny krytyków
Be Cool
powrót do forum filmu Be Cool

Naprawdę warto

ocenił(a) film na 9

Film zdecydowanie spodoba się fanom Travolty. Zagrał rolę, w której czuje się najlepiej,
czyli opanowanego, pewnego siebie gangstera z klasą. Nie jest to ambitne kino, ale z
założenia nie miało takie być. Jak dla mnie film jest znakomity, ciężko się tutaj zgodzić z
recenzją redakcji, piszącą że jest to sequel komedii " Dorwać małego" (nie wiem gdzie
znaleźli podobieństwa, ale gratuluje). Fabuła rzeczywiście nie była skomplikowana, ale to
jest komedia. Specyficzne poczucie humoru stąd niska ocena - albo się będzie komuś
podobał bardzo albo w ogóle :0 W każdym razie w moje poczucie humory trafił doskonale
dałem solidne 9. Nie kojarzę podobnego filmu, w ciekawy komiczny sposób została
przedstawiona branża muzyczna. Polecam

ocenił(a) film na 7
zajko1987

Tak, to komedia , trochę sarkazmu i trochę parodii branży rozrywkowej. Ogólnie fajnie się ogląda, ale niestety jak na taką gwiazdorską obsadę to nie wyszło super-ekstra. Może za bardzo się spodziewałem wrażeń jak z "Dorwać małego" ... tak czy siak na pewno zasługuje na mocne 7/10 . Warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
zajko1987

Piszesz "nie wiem gdzie znaleźli podobieństwa, ale gratuluje". W przypadku "Rozmów kontrolowanych" też nie wiedziałbyś co miały wspólnego z "Misiem"? :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones