PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527751}
7,2 13 531
ocen
7,2 10 1 13531
6,4 8
ocen krytyków
Beats of Freedom Zew wolności
powrót do forum filmu Beats of Freedom - Zew wolności

Film nie jest moze odkrywczy ale stanowi swietne dopelnienie calosci o ktorej warto pamietac pt. "Fenomen muzyki rockowej w latach 80 -t ych". Bylo juz kilka swietnych ksiazek napisanych pod tym katem ale tak rasowego filmu dokumentalnego jeszcze nikt zrobil. Oczywiscie duzy plus za pomysl z angielskim ( zachodnioeurpejskim) komentarzem i uproszczeniami, ba wrecz lopatologia momentami w odkrywaniu podwalin tego buntu. Przez co film fajnie sie oglada i jest bardzo przyswajalny i zrozumilay dla kazdego. Film nie jest skierowany tylko do polskiego widza (duzy plus za to) ale dzieki uproszczonej formule bedzie zrozumilay dla kazdego obcokrajowca. A mlode pokolenie polskiej mlodziezy bedzie moglo zapoznac sie z bardzo ciekawym tematem ktory wplynal na ksztalt dzisiejszej polskiej muzyki rockowej.

użytkownik usunięty
hanish

Zgadzam sie, byle tylko latorośl nie szukala w tym taniej propagandy bo mówiąc kolowialnic ch... mnie strzela jak czytam czasem, opisy na tym forum.

Stary fus jestem i pamiętam 80ty i jakie te piosenki miały znaczenie, jak sie ja na kaseciakach sluchalo wlasnie z nagran przwyzionych z Jarocina ale gimby niepamjatajo:) wiec nie ma sie co dziwić ze bunt im sie kojarzy z brakiem internetu:)

ocenił(a) film na 9

Dzieki za fajny komentarz, tez sie zgadzam ze jest tak wiele syfu na forach ze nie da sie dobrnac czasami do konkretnych (ciekawych) komentarzy. Ale mamy XXI wiek jak spiewa DZEZETER i nie nic sie nie da z tym zrobic! Ja caly czas kocham muzyke rockowa z lat 80 i 90-tych (moja zona pracuje w firmie organizujacej koncert wiec mamy fajne kontakty z ludzmi z branzy muzycznej) polecam mojego twittera https://twitter.com/hanish_28
POZDRAWIAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones