PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298599}
5,2 380
ocen
5,2 10 1 380
Beautiful
powrót do forum filmu Beautiful

niezly.

ocenił(a) film na 7

jak sam matwiejczyk powiedzial 'traumatyczny', niektore slowa brzmialy jak bulgot, ale matwiejczyk zapewnil, ze to poprawi, ja mialem okazje obejrzec praktycznie swiezo po zdjeciach wersje robocza. pokazal to nam w niedziele, a w poniedzialek skonczyl zdjecia. dorocinski niezly w swojej roli, to moj pierwszy film matwiejczyka, podobno homo father byl lepszy.

jet

a dzis mykam na premiere ;]
mam nadzueje, ze badzie tak dobry jak homo father

JacksBrokenHeart

tak wiec nie rozczarowalem się, świetny film, p o r u s z a, scenariusz świetny, gra aktorska świetna, film świetny

jet

a ja tam za takimi filmami nie przepadam...takie traumatyczne, że później jakiś czas muszę do siebie dochodzić. albo do mnie nie trafiają.
ale 'beautiful' poprowadzone jest porządnie jak na kilka [?] dni pracy, bez przesadnego patosu i melodramatyczności. montaż wybaczam, bo świeża robota była.
bez bicia przyznam, że czas mi się troche dłużył. bo to nie gatunek dla mnie.

jet

nie można filmu tego porównywać z homo father moim zdaniem aczkolwiek oba pokazują, że reżysera interesują poważne temat ( w przeciwieństwie do ejgo brata - Dominika).film bardzo ciekawy i naprawdę chylę czoła za odwagę i wyczucie pewnych niuansów między bohaterami.

ocenił(a) film na 3
chinese_bomb

Mowisz, ze Dominik nie robi powaznych filmow. A "Ugór" doceniony na wielu festiwalach? To ze pewnoscia nie jest ani komedia, ani sf :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones