PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4102}

Beksa

Cry-Baby
7,0 33 808
ocen
7,0 10 1 33808
7,0 7
ocen krytyków
Beksa
powrót do forum filmu Beksa

musicale to chyba nie moje klimaty... dla mnie ten film byl żenujacy...poprostu bezsensu...oglądałam go tylko ze względu na Johnny'ego, na którym się nie zawiodłam- już same jego gesty i mimika poprawiły mi humor:-)))

ocenił(a) film na 7
Montana_3

Chyba wiem, co masz na myśli... Ja też sięgnęłam po ten film tylko dlatego, że gra w nim Johnny, no i prawie wszystkie piosenki przewijałam :) ale były dwie które mi się podobały. Młody Depp faktycznie nie zawodzi, ze względu na niego i te 2 piosenki film dostał ode mnie 5/10 Ale wiesz co? To był pierwszy musical jaki w ogóle oglądałam, fajnie że Johnny jest taki wszechstronny, dzięki niemu zaczęłam oglądać thrillery (na razie tylko takie, w których on grał ale nieważne) no i nawet musical się trafił... poszerzam swoje horyzonty :-)

użytkownik usunięty
Montana_3

Wiesz, ty przynajmniej mówisz, iż to twoje zdanie i za to ci dzięki. Bo niektórzy zniechęcają nawet wielbicieli miusicali:/ ja na szczęście lubię i mi się bardzo podobało:)A Johnny nawet grając postacie komiczne jest przebojowy,a w musicalu go wiedziałam po raz pierwszy i się nie rozczarowałam.
Z porównaniem do "Grease":
1. Fabuła mi się bardziej podobała.
2.Johnny przysłaniał mi cały świat, Travolta mnie nie pociągał wogóle.
3.Soundtracki to już w ogóle bez porównania.
Więc weście się za musicale, a zobaczycie, że "Cry Baby" nie był taki zły:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones