PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4102}

Beksa

Cry-Baby
7,0 33 799
ocen
7,0 10 1 33799
7,0 7
ocen krytyków
Beksa
powrót do forum filmu Beksa

ludzie, podchodzicie do filmu, bo widzicie w nim tylko znane nazwisko. dla mnie film był rewelacyjny-pin up, rock'n'roll, rockabilly i te klimaty. prosty scenariusz i dialogi tak naprawdę dodają uroku temu filmu. gdyby ktoś oglądał filmy lat 50tych, 60tych, wyczuje ten klimat. tak naprawdę jest to produkcja dla osób lubujących się w klimatach rodem z piekła(r'n'r) i dla tych, co z dystansem podchodzą do filmów.
mnie tam osobiście zachwycił. niewiele jest filmów w stylu pin up i rockabilly.

ocenił(a) film na 9
nekrolog_

popeiram każde słowo. W ten musical trzeba sie wczuć, jest taki lekki i prosty, ale właśnie tym uwodzi :)

ocenił(a) film na 6
candyyy

Szczerzem to oglądałam z bananem na gębie i myślą: "ale to głupie..." ale momentami ta "głupota" była eksponowana celowo, ujęta w przyjemny, a nawet ciekawy sposób i naprawdę bawiła, a momentami "humor" był wręcz prymitywny. Film nie powalił, momentami zniesmaczał, ale jednak głównie pozwalał się rozerwać. Ogólnie nie porwał mnie, choć lubię rock'n'roll, nie wszędzie muzyka mi tu pasowała, nie zachwyciła... Fabuła cóż, mało ambitna, ale początek i zakończenie naprawdę fajne, ogólna ocena 6/10. A co do "gwiazdorskiej obsady", przyznaję, znalazłam ze względu na Deppa, ale oglądałam już bynajmniej nie dla niego. ;) Nie miał tu z resztą pola do popisu, co najwyżej "pasował", ale - ciekawe, jak był nie podobny do siebie z innych filmów - to sie chyba nazywa dobre aktorstwo. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones