PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4102}

Beksa

Cry-Baby
7,0 33 808
ocen
7,0 10 1 33808
7,0 7
ocen krytyków
Beksa
powrót do forum filmu Beksa

ale przy okazji bardzo przeciętny i męczący film, ciężko wysiedzieć , przez tą kretyńską muzyczkę

phil_anselmo

Przeciez to jest między innymi musical, to co się dziwisz że jest muzyka, ta muzyka jest lepsza od tej dzisiejszej teraz wszędzie tylko ten zafajdany hip hop tworzony przez ludzi z opadającymi portkami. Tamto to były czasy, a nie co teraz jest. Ale to tylko moje skromne zdanie. A juz nie będę wspominało polskim ryku muzycznym, który spadł na psy z małymi wyjątkami.

ocenił(a) film na 10
Sareth

heh.... zgadzam się, dokładnie takie samo zdanie mam
tamto przynajmniej była muzyka (oczywiście wg mnie świetna,ale jasne ze nie wszystkim musi sie podobać)niby staram sie być tolerancyjna,ale teraz to nawet w radio nie ma czego posłuchać...

ocenił(a) film na 5
Sareth

ja nienawidze akurat hip-hopu a w szkole wszyscy go uwielbiają nie wiem dla czego masz rację a cry baby to extra film

użytkownik usunięty
phil_anselmo

Właśnie! Tobie to pewnie się podoba hip-hop. Przy tej muzyce gibasz się na boki i słuchasz jak mi źle, nikt mnie nie kocha, wszyscy mnie nienawidzą, chyba sie powieszę. Spróbuj przy tym po ludzku zatańczyć a damy ci nagrodę nobla! I ty sie czepiasz rock'n'rola. Właśnie tego nam brakuje teraz: dobrej zabawy, po której będziemy mieć zakwasy przez tydzień, oczywiście nie będę mówić iż nowoczesna muzyka jest gorsza, bo nie dyskryminuje jak ty! Dzięki tym ludziom, któży jeszcze doceniają uroki muzyki, mimo upływu lat:* buuuuziole:*

ocenił(a) film na 10
phil_anselmo

Nawet nie chodzi o jakiś tam hip-hop czy inny rodzaj muzyki po prostu nie rozumiem jak można oglądać musicale skoro denerwuje Cię w nich muzyka?? To jest nie logiczne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones