PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4102}

Beksa

Cry-Baby
7,0 33 806
ocen
7,0 10 1 33806
7,0 7
ocen krytyków
Beksa
powrót do forum filmu Beksa

chcialabym, zeby mi ktos napisal tytul tej piosenki ktora spiewa johnny gdy jedzie samochodem rownolegle z babcia Allison i na koncu posyla fajna buzke;)tak na marginesie z gory thx za tytulik!a filnik fajny w czasach mlodosci byl swietny ale teraz tez niczego sobie Johnny'emu:):):):)

moniara90

czyzby chodzilo Ci o: "My heart is Achin for you" ??

moniara90

Ta piosenka to "Highschool Hellcats". A skąd to wiem? Bo to moja ulubiona piosenka z tego filmu.Poza tym posiadam cały soundtrack z Beksy więc jakbyś chciała jeszcze inne tytuły to zawsze mogę je podać.Pozdrawiam gorąco.

moniara90

Przepraszam za błąd z tytułem piosenki...tak to bywa jak krótkowidz bez okularów pisze na 2 forach na raz:]

ocenił(a) film na 10
Arli_Dreamcatcher

:) hej, widze ze Twoj wpis jest z 2006 ale sproboje, czy masz moze jeszcze sciezke dzwiekowa z beksy? jesli tak podeslala bys mi na agapikok@interia.pl ? bo ja nigdzie nie umiem znalezc

moniara90

to nie zadne z tych piosenek co wy mowicie widac nie ogladalyscie tego tyle co ja mi tez sie podobala ta piosenka wiedz szukalam jej ok.10 dni ale znalazlam TA PIOSENKA NAZYWA SIE "GEE"

ocenił(a) film na 10
moniara90

Tak, to piosenka "Gee" a zespół to The Crows :)

ocenił(a) film na 10
Rubicon

a gdzie można znaleźć ją? bo szukałam już wszędzie chyba ;

Ciska

Filmu nie oglądałam ale Johnny tak naprawdę nie śpiewa tam nic. w momentach, w których Depp "śpiewa" głos jest podkładany.

HekateV

a jak nazywa sie ta piosenka która spiewa ten narzeczony allison wraz z 2 czy 3 innymi chłopakami??? na polski to cos w stylu małe pieski 2 chciały przejsc przez rzeczke:/ hehe pozdro

Lombardino

juz znalazłem to sh-boom:) mozna obejrzec na youtube wystarczy wpisac cry baby sh boom :) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones