Odtwórz Zwiastun nr 1 2:21
Film

2018 1 godz. 40 min.
5,3 816
ocen
5,3 10 816
423
chce zobaczyć
{"id":"797284","linkUrl":"/film/Bel+Canto-2018-797284","alt":"Bel Canto","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/72/84/797284/7899829.2.jpg"}
Słynna sopranistka daje koncert na prywatnym przyjęciu, które skupia samych dygnitarzy. Niespodziewanie rezydencja zostaje przejęta przez partyzantów.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Bel Canto
Bel Canto (2018) Zwiastun nr 1 2:21
Bel Canto | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2018 | Film Roxanne Coss ([person=314]Julianne Moore[/person]) jest znaną na całym świecie śpiewaczką operową. Kobieta wybiera się do Afryki, do kraju, w którym panuje dyktatura wojskowa, aby dać prywatny koncert na imprezie zorganizowanej dla bogatego japońskiego przemysłowca. Nieoczekiwanie na rezydencję pełną dyplomatów i wpływowych polityków napada grupa rebeliantów domagających się uwolnienia towarzyszy broni. Rozpoczynają się niekończące się i pełne napięcia rozmowy. Stłoczeni pod jednym dachem zamachowcy i zakładnicy muszą znaleźć wspólny język, który pozwoli im na komunikację.

Roxanne Coss (Julianne Moore) jest znaną na całym świecie śpiewaczką operową. Kobieta wybiera się do Afryki, do kraju, w którym panuje dyktatura wojskowa, aby dać prywatny koncert na imprezie zorganizowanej dla bogatego japońskiego przemysłowca. Nieoczekiwanie na rezydencję pełną dyplomatów i wpływowych polityków napada grupa rebeliantówRoxanne Coss (Julianne Moore) jest znaną na całym świecie śpiewaczką operową. Kobieta wybiera się do Afryki, do kraju, w którym panuje dyktatura wojskowa, aby dać prywatny koncert na imprezie zorganizowanej dla bogatego japońskiego przemysłowca. Nieoczekiwanie na rezydencję pełną dyplomatów i wpływowych polityków napada grupa rebeliantów domagających się uwolnienia towarzyszy broni. Rozpoczynają się niekończące się i pełne napięcia rozmowy. Stłoczeni pod jednym dachem zamachowcy i zakładnicy muszą znaleźć wspólny język, który pozwoli im na komunikację.

na podstawie
Ann Patchett :Belcanto" (powieść)
studio
A-Line Pictures / Depth of Field / Priority Pictures
data produkcji
2018
tytuł oryg.
Bel Canto
inne tytuły
Bel Canto (I) (inny tytuł) USA
Więcej...
Początkowo w role Komendanta Benjamina miał wcielić się Demián Bichir.
Zdjęcia do filmu powstały w Meksyku (Meksyk).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Dla mnie film rouk. Piękna linia melodyczna, gra aktorska Julian to wiadomo że to kino najwyższej rangi. Wspaniały montaż i drugoplanowi aktorzy. Nic tylko delektować się z małżonką kreacją bez wątpienia najlepszą dla Julian i nie tylko

  9
  • Bel Canto

   Pawel_Turulski ocenił(a) film na 4

   Mocno przeciętny film.Gatunkowo też nie wypada zbyt dobrze osobiście więcej w nim widziałem melodramatu i komedii niż thriller-a. Zyskuje nieco na samym końcu ,ale to za mało żeby powiedzieć ,że jest to film niezły czy dobry.

  • Bardzo dobry

   kkutz ocenił(a) film na 8

   Bardzo dobry film + świetna gra aktorów znanych i mniej znanych. Dramat-thriller raczej niż thriller.

   6
   • Książka

    MondegreenM

    Książka niesamowicie mi się podobała, więc aż się boję, czy jej nie "zepsują".

   • Co jest?

    Kansas_City_Shuffle ocenił(a) film na 7

    Obsada jest niepełna.