PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679424}
6,3 20 001
ocen
6,3 10 1 20001
4,1 9
ocen krytyków
Ben Hur
powrót do forum filmu Ben-Hur

I książka i poprzedni film jest mi znany. Na kolejną ekranizację czekałam, bo najwyższy czas, a po zwiastunie zapowiada się dobrze. Ciarki sa momentami. Obsada wg mnie też dobra, czekam na kolejne zwiastuny i film.

elwis100

A ja widziałam trochę tego staeego, al eprzyznam, ze mi już cięzko oglądać coś, co jets tkaiej słabej jakości - w sensie wizualnym... Oczekuję już HD, a nie jakiś starych vhsów... ;) Mnie zwiastun i obsada przekonują. Dobrze, że w roli głównej nie ma takiej oklepanjej twarzy.

sukineczka

mam podobnie :) lubię bardzo ten pierwszy, ale nie mam nic przeciwko "odświeżaniu" :) a zapowaida sie dobrze , więc... :)

nin79

Też nie mam nic przeciwko temu, żeby wziąć się za tę historię raz jeszcze, tym bardziej, ze naprawdę minęło już tak dużo czasu, że poprzedni film już trochę trąci myszką... Też liczę na jakieś fajne efekty.

elwis100

Kieruj sie zwiastunami a daleko zajdziesz ...

maciekb80

Eee... no co ty zwiastun to zawsze pierwszy drogowskaz, skąd ten sceptycyzm, ja czekam na ten film i kolejne zwiastuny.

elwis100

Czesto zwiastun zbyt dużo zdradza , no i mnie już od dawna nie zacheca do obejrzenia bo to że jest w nim zawarta pompa nie gwarantuje dobrego filmu .

maciekb80

To fakt, że nieraz nie ma już wiele do opowiedzenia po filmie. akurat Ben hur to nie jeest film, gdzie czekasz na fabułę - tę większość zna, ale sposób opowiedzenia językiem współczesności.

banakmicha

" Ben Hur " jest jeden . To czy ten będzie niewypałem to nie wiem , ale pewnie kasowo wyjdzie na plus

elwis100

Ja nie znam książki, ale w sumie fajnie by było znać oryginał. Teraz przeczytałam gdzieś, że to już 5 ekranizacja i chyba najprzystojniejszy Ben Hur ;)

elwis100

Mnie się też podoba tzn facet jak facet, ale zapowiedź filmu ;-)

elwis100

Dobre widowisko, może nie tak jak Gladiator, ale to klasyk, cięzko dorównać ;) mimo wszystko polecam!

ocenił(a) film na 9
elwis100

powiem Ci, że jak dla mnie.. to naprawdę genialny film; wartościowy, ciekawy, wciągający, wizualnie genialny; do tego wszystkiego 3D Imax po prostu miazga, a na koniec wspaniała, wzruszająca muzyka z pięknym tekstem.. no nie wiem, nie oglądałem 'oryginalnego' Ben-Hur`a, ale mnie to przekonało . Nie żałuję tych 31zł wydanych na Sadybie :) Polecam 9/10

elwis100

Przecież jest wersja dobra z 2010 roku do tego jeszcze wyszedł inny ben hur 2016 tytuł "In the name of Ben Hur".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones