PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4116}
5,0 2 380
ocen
5,0 10 1 2380
Beowulf pogromca ciemności
powrót do forum filmu Beowulf - pogromca ciemności

A niezbyt często wystawiam takie noty. Oj dawno takiego gówna nie oglądałem.
Chociaż znalazłem jeden plus w tej szmirze - film był krótki...

ocenił(a) film na 6
stasiuvino

Czemu twierdzisz, że to niby takie gówno? Jakie konkretnie wady ma twoim zdaniem? Mi "Beowulf" bardzo się spodobał bo ma naprawdę bardzo fajny klimat, to po pierwsze. Po drugie świetna muza, bardzo dobre, widowiskowe sceny akcji, dobra rola Lamberta i nawet całkiem ciekawa fabuła. Jedyna wada jaką tu dostrzegłem, to może nie najlepsze efekty i fakt, że z jednej strony przedstawiono coś w stylu średniowiecza, z drugiej nowoczesne technologie.

ocenił(a) film na 1
bober

Wiesz, jak Ci się podobał to nie oznacza, że mam Cię przekonywać, że ten film jest szmirą. W moim odczuciu film nie posiada klimatu po pierwsze. Po drugie muza do poszczególnych scen pasuje jak siodło do świni. Sceny akcji na poziomie Chucka Norrisa sprzed 30 lat. A jeśli chodzi o fabułę jest głupsza od M jak Miłość. No, ale to tylko moje zdanie...

ocenił(a) film na 2
stasiuvino

Zgadzam sie z toba w 100%. Film rodem z rynsztoka i tyle by tu mowic.
Polaczenie motywu sredniowiecza z stylem noweczesnosci no sorry ale to jakas pomylka. Co do muzyki to bezapelacyjnie nie pasuje do filmu ( o ile to filmem mozna nazwac ). A Fabula to jakas tania bajka i ...

...nie mam poprostu sil komentowac ten film.

Z mojej strony NIEPOROZUMIENIE - omijac szerokim lukiem

stasiuvino

A ja myślę, że gdyby ten miks średniowiecza i nowoczesnej technologii trochę lepiej podrasować to nadawałby się do ekranizacji polskiego Wiedźmina. Muzyka gitarowa tez jest ciekawym pomysłem, tylko w tym filmie niezbyt to wszystko zagrało. Filmu bronił nie będę bo jaki jest każdy widzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones