PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629865}
6,0 2 565
ocen
6,0 10 1 2565
7,2 13
ocen krytyków
Berberian Sound Studio
powrót do forum filmu Berberian Sound Studio

Napięcie w gniazdkach w domu, to jedyne napięcie, które towarzyszyło mi podczas oglądania tegoż filmu. Według mnie strata czasu no chyba, że ktoś chce poznać tajniki efektów dźwiękowych i zobaczyć osobliwe zbliżenia na włoską kapustę.

Maravilla07

A co ty chcesz od włoskiej kapusty? RĘCE PRECZ OD WŁOSKIEJ KAPUSTY!!!!! Zajmij ty się lepiej się innymi obrzydliwymi warzywamy np ziemniak, burak etc. nie dość że głupie to jeszcze chamskie

tisoc

Głupie i chamskie to w tym momencie słowa doskonale opisujące Twoją wypowiedź, więc pozdrów swoje warzywa i jak nie masz nic do powiedzenia o filmie to daruj sobie tego typu wpisy, ale widać lepszego zajęcia to Ty nie masz.

Maravilla07

głupie i chamskie dotyczyło ziemniaków i buraków. życzę więcej luzu bo z nim jest łatwiej żyć :)

tisoc

No widzisz, ktoś kiedyś powiedział "jak Ty komuś tak on Tobie", tego się trzymam. Formułuj jaśniej, taka serdeczna rada. Pozdrawiam;)

Maravilla07

Warto się nauczyć czytania ze zrozumieniem (naprawdę) i nie radź ludziom jeśli sam/a potrzebujesz rady. Proponuję zobacz sobie znowu twoje arcydzieła typu Asterix, czy Święci z Bostonu a filmy tego typu omijaj, będzie ci się żyć łatwiej.

Maravilla07

Boże, kibic Barcelony,,, wstyd... Film jest jednym z lepszych obrazów ostatnich lat moim zdaniem, ale trudno wymagać konstruktywnej opinii i oceny od kogoś kto daje 10 punktów filmowi Asterix i Obelix...

gaspar1986

Wstyd to był jak się urodziłeś, idź Ty sobie zobacz kolejny raz "Króla Lwa", bo przecież lubisz i nie zawracaj głowy.

ocenił(a) film na 3
gaspar1986

kibic nie kibic,nie lubie kibiców,ale nie widze związku miedzy kibicowaniem a filmem.

Skoro to jeden z lepszych filmów ostatnich lat,to może mi wyjaśnisz o czym głębokim on był? bo moim zdaniem to totalna papka,breja pseudoartystyczna z której miało chyba coś powstać,a powstał przeintelektualizowany,przeciągnięty na siłę film,ani to horror,ani dramat,nie wiem pod co to podciągnąć, więc łaskawie wyjaśnij mi - co Ty tu niby widzisz w tym filmie? bo widziałam troche filmów w życiu,ambitnych,nieambitnych,ale ten film niestety moim zdaniem jest po prostu denny.

ocenił(a) film na 2
Maravilla07

Zgadza się :-) - ten film to pseudo-artystyczna papka pozbawiona jakiegokolwiek sensu i celu. Scenarzysta i reżyser w jednej osobie musiał chyba przed tym wypalić sporo mocnego zioła, bo "na trzeźwo" chyba nikt takiej beznadziei by nie zrobił...
Zdecydowanie nie polecam - 2/10 (2 za stronę wizualną i muzykę, inaczej byłoby 1)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones