PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791088}

Berek

Tag
6,4 50 659
ocen
6,4 10 1 50659
4,9 17
ocen krytyków
Berek
powrót do forum filmu Berek

5/10

ocenił(a) film na 5

Czterej faceci w średnim wieku od czasów podstawówki spotykają się w maju każdego roku i grają przez miesiąc w berka. Polem gry jest cały Świat. Jeden z nich (Jeremy Renner), który nigdy nie był berkiem, bierze ślub. Na domiar zamierza ostatecznie opuścić grę. Pozostali koledzy postanawiają połączyć siły sprzedając w końcu berka nietykalnemu.

Film jest wulgarny i mocno niesmaczny więc z początku byłem przekonany, że moje ogólne odczucia po seansie będą jak najbardziej na "tak" - przewidywałem co najmniej 7-kę. Mój zawód był zatem tym bardziej uintensywniony i czułem, że zasługuję na więcej, nie tylko od filmu, ale również od aktorów. Po prostu pomyliłem się spodziewając się czegoś nietypowego. Reasumując, pomysł z grą w berka był przeciekawy, ale ogólne wykonanie nie różniło się niczym od pozostałych wulgarnych i niesmacznych komedii - szkoda. Pamiętajmy jednak, że 5/10 to ocena średnia więc absolutnie nie ma co rezygnować z oglądania. Wręcz polecam na odmóżdżenie.

Ciekawostka:

Film jest na podstawie prawdziwej historii, która pojawiła się kiedyś w Wall Street Journal.

Cytat warty uwagi:

"Nie przestajemy się bawić dlatego, że się starzejemy. Starzejemy się, bo przestajemy się bawić."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones