PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611337}

Berserk: The Golden Age Arc I - The Egg of the King

Berserk Ōgon Jidai-hen I: Haō no Tamago
7,5 2 861
ocen
7,5 10 1 2861
Berserk Ōgon Jidai hen I: Haō no Tamago
powrót do forum filmu Berserk Ōgon Jidai-hen I: Haō no Tamago

fabula filmu jest dosc okrojona wzgledem mangi, animacja chwilami bywa paskudna. film oceniam
jako dobry ze wzgledu na streszczenie. na podstawie tych 80 minut mozna stwierdzic czy zaczac
czytac 100x lepsza mange czy tez nie

QurChuck

Zgadzam się co do animacji. Nie wiem czym ludzie się zachwycają. Postacie ruszają się jak plastelinowe ludziki na 10 stopniowym mrozie. Do tego ingerencja komputera nadmiernie rzuca się w oczy. Tła są ładne, ale bohaterowie po prostu brzydcy. Za to muzyka na plus.

Film sam w sobie ciężko ocenić. Pod koniec zaczęłam się nudzić, bo nic nowego niż w serialu nie zostało dodane. Myślę dla osoby, która nigdy nie widziała anime historia może okazać się mało interesująca, bo jest spłycona i jak piszesz jest bardziej streszczeniem dla kogoś zaznajomionego z tytułem, a nie czymś co może zaciekawić nowego widza.

Pozostaje czekać na kolejne filmy.

ocenił(a) film na 7
czuka

czesc tak samo to odczułęm , ale ta animacja naprawde bywa łądna lecz podczas walk i dialogow bohaterow dziwnie wyglada .... =/ ale i tak 8 bo wkoncu lepsze niz serial z 24 epizodami ;p tylko ciekaw jestem czy oni po zaćmieniu robić bedą filmu to moja ocena zrosnie!!!

ocenił(a) film na 4
QurChuck

ja także zawiodłam się na animacji zwłaszcza że anime było boskie i dopracowane a tu... no niestety niski budżet czy co? uznali że skoro uwielbiamy te anime/mange to film też nam się spodoba? Widzę że jest 2 i 3 ale boję się że animacja się nie poprawiła i nie wiem czy zaczynać oglądać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones