I Spit on Your Grave

1 godz. 48 min.
6,5 49 735
ocen
6,5 10 49735
9 748
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"type":"film","id":544183,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/I+Spit+on+Your+Grave-2010-544183/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Bez litości
 • kuczaj ocenił(a) ten film na: 1

  Przez godzine oglądamy jak kilku kolesi gwałci jakąś biedną dziewczyne a potem przez drugą godzine
  oglądamy jak ta dziewczyna torturuje ludzi w wymyślne sposoby. Nie mam pojęcia jakim chorym idiotą
  trzeba być by ten film się podobał.

 • lolexX123 ocenił(a) ten film na: 9

  kuczaj film jest przedni. świetna fabuła, wykonanie i gra aktorska. dwuczęściowa produkcja, w której właśnie chodzi o gwałcenie jakiejś dziewczyny i o jej słodki rewanż więc jeżeli nie podoba ci się to o czym ten film jest nie oglądaj go a tym bardziej nie oceniaj. chorym idiotą trzeba być żeby wystawić 10 ludzkiej stonodze 2 bo w zupełności wystarczy 5.

 • kuczaj ocenił(a) ten film na: 1

  lolexX123 gry aktorskiej prawie nie ma. Prolog do filmu trwa GODZINE (!) a we właściwej treści usunięto to co powinno się znaleźć w takim filmie czyli polowanie tej dziewczyny na swoich oprawców i zastąpiono to dokładnym przedstawieniem tortur jakim ich poddała. Zrezygnowali tym samym z całego napięcia i jakiejkolwiek akcji dla masy obrzydliwych, prymitywnym scen. Nie rozumiem dlaczego nie moge oglądać tego filmu i go oceniać jeśli mi się nie podobał? To moje prawo. I nie wiem po co wyleciałeś z ludzką stonogą, zresztą dla mnie ten film jest dużo gorszy od Ludzkiej Stonogi.

  Poza tym żeby nazwać cokolwiek w tym filmie "słodkim" trzeba być psychopatą. Przykro mi.

 • lolexX123 ocenił(a) ten film na: 9

  kuczaj dzięki za info o psychopacie wesoło mi ; D napięcia w tym filmie jest wystarczająco również dzięki tym scenom co je nazwałeś obrzydliwymi i tak na marginesie to niektórzy mają za dużo tych praw i przydałoby się je ukrócić bo potem np wypisują głupoty i jedynki wystawiają. wystarczy tej zbędnej dyskusji.

 • kuczaj ocenił(a) ten film na: 1

  lolexX123 Nie dość że spychopata to jeszcze chce odbierać ludziom prawo do własnej opinii XD zaczynam się bać xD (żart ofc :D)

 • kuczaj ale ty gadasz bzdury jak mało kto to się potem dziwisz !!!

 • kuczaj ocenił(a) ten film na: 1

  zewral Jakie bzdury na przykład?

 • kuczaj gry aktorskiej prawie nie ma. Prolog do filmu trwa GODZINE (!) a we właściwej treści usunięto to co powinno się znaleźć w takim filmie czyli polowanie tej dziewczyny na swoich oprawców i zastąpiono to dokładnym przedstawieniem tortur jakim ich poddała. Zrezygnowali tym samym z całego napięcia i jakiejkolwiek akcji dla masy obrzydliwych, prymitywnym scen. Nie rozumiem dlaczego nie moge oglądać tego filmu i go oceniać jeśli mi się nie podobał? To moje prawo. I nie wiem po co wyleciałeś z ludzką stonogą, zresztą dla mnie ten film jest dużo gorszy od Ludzkiej Stonogi.

  Poza tym żeby nazwać cokolwiek w tym filmie "słodkim" trzeba być psychopatą. Przykro mi.

 • kuczaj ocenił(a) ten film na: 1

  zewral To nie są bzdury. Oglądałeś ten film chociaż?

 • kuczaj Pewnie że oglądałem i to co tu jest napisane to są bzdury

 • kuczaj ocenił(a) ten film na: 1

  zewral Więc nie oglądałeś uważnie skoro nie zauważyłeś jaki to był kicz.

 • kuczaj A ty nie wiesz co to znaczy kicz ;>

 • kuczaj ocenił(a) ten film na: 1

  zewral Ojej.

 • Ceruja ocenił(a) ten film na: 1

  kuczaj Walczyłeś dzielnie druhu...

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 1

  zewral wie. wkoncy ma ksywke kiczaj :D

 • Śmiesznie się te wasze wypociny czyta po latach. A film faktycznie szmira jakich mało. Jak ona takie klocki dźwigała tyle kilosów? Jak taka silna była to powinna ich na początku już poskładać a nie się dać najpierw wydupcyć. Film nie jest jak ktoś tu pisał dla psychopatów, tylko dla dzieci. Nie tych metryką, ale mentalem.

 • agatanna ocenił(a) ten film na: 7

  kuczaj Film jest całkiem dobrze zrealizowany. O to chyba chodziło, żeby nie było tego przygotowania i tropienia gości - to konsekwencja, bo dziewczyna jak zniknęła tak się pojawiła niespodziewanie. Obrzydliwe i prymitywne sceny? Okazuje się, że wielu ludzi na świecie jest obrzydliwych i prymitywnych, bo takie rzeczy robią. Jeśli chodzi o jej zemstę to zaiste była słodka i finezyjna. Bohaterka w perfekcyjny sposób wykorzystała każdą krzywdę, której doznała.

  Ale zawsze tak jest - gdy Jason albo Michael Myers biegają wkoło i sobie zabijają to film jest klasyką gatunku. Kiedy kobieta ucina mężczyźnie penisa w odwecie za gwałt to jest film dla psychopatów.
  Dobrze wiedzieć.

 • Lipiniorz25 ocenił(a) ten film na: 7

  agatanna Ludzie maja podwojne standarty....niestety...

 • agatanna Zgadzam się z Tobą w 100%. Swoją drogą ciekawe, jak ludzie mają odmienne odczucia po tym filmie...

 • Natass ocenił(a) ten film na: 6

  lolexX123 O przepraszam, ja "Ludzkiej stonodze 2" dałam 10 pomimo nudnej fabuły.

  A co do filmu z tematu - nie jest wcale zbyt mocny, super się go oglądało, był wciągający. Wymyślne metody tortur usprawiedliwiam sobie faktem, że była pisarką, więc i fantazję musiała mieć. A długi prolog zawierał wiele ważnych informacji, bez których film by nie istniał. Wynajęcie domku, poznanie kolesi ze stacji benzynowej, nawet popsuty kibel wniósł coś do późniejszych wydarzeń. Był długi, bo logiczne połączenie tych wszystkich elementów wymagało ładnych przejść - to ma być film, nie pokaz slajdów. Jedynie żałuję, że faktycznie nie pokazali odrobinę więcej tego jej polowania (chociaż to nie przeszkadzało mi podczas oglądania filmu), chciałabym też wiedzieć, jak to wszystko się skończyło - jak udało jej się wrócić do życia, skoro przypałętała się do rodziny, w której babka z pewnością będzie szukała męża szeryfa. I co z córką szeryfa, gdzie zniknęła, gdzie poszła? A przecież i szkoła na pewno wygada się, że to nie była pani z projektu naukowego i wówczas wszystko stanie się podejrzane. Ukrycie pięciu ciał też jest raczej trudne, a sprawdzenie znalezionego na ofiarach materiału DNA nie stanowi problemu.
  Gra aktorska również była, głównie na końcu, nic nie wyglądało dla mnie sztucznie.

  Jedynie szkoda mi tego biednego niepełnosprawnego umysłowo chłopaka, który przecież też był w jakiś sposób do tego przymuszony. On jej nie chciał zgwałcić, zrobił to żeby jej nie pocięli, zresztą co może poradzić jeden biedny retard, kiedy stoi przed nim 4 facetów z bronią? Już lepiej dziewczynę przelecieć, niż pozwolić ją pociąć od góry do dołu. Mogła go poddusić, ale nie zabijać całkiem. On nawet później walczył ze swoim sumieniem, a ona dała mu poczucie bezpieczeństwa i go tak brzydko potraktowała, suka.

 • voodoo_LP ocenił(a) ten film na: 5

  Natass Ale ona go nie udusiła, na końcu, gdy przywiązała policjanta, to chłopak siedział na przeciwko niego. Obudził się, ruszył ręką, do której miał przywiązany sznurek i policjanta rozdupcyło ;)

 • Natass ocenił(a) ten film na: 6

  voodoo_LP Miałam na myśli, że mogła poprzestać na tym podduszeniu, a nie go później sadzać przed tym policjantem. Bo na początku jak go spotkała, to go przydusiła.

 • voodoo_LP ocenił(a) ten film na: 5

  Natass No mogła, ale niestety sama stała się zimnokrwistym pschypopatą.

 • mai_ka ocenił(a) ten film na: 9

  voodoo_LP Ten chlopak tez zginal razem z tym policjantem ;) ogolnie swietny film. Waham sie by dac mu ocene 10 (tak jak dalam w czesci drugiej). Rewelacyjny klimat. Szkoda ze malo takich filmow jest...o takiej tematyce i dobrze nakrecone

 • Tygrysek_ ocenił(a) ten film na: 8

  Natass Mogłaby, gdyby skończyło się tylko na przymuszonym gwałcie, teoretycznie w jej obronie, zamiast pociachania jej, ale zauważ, że te gnojki ją puścili, a on sam ją podduszał, żeby skończyć. A szkoda, bo przez cały film miałam nadzieję, że on się jakoś zreflektuje i w końcu jej pomoże, szkoda:C

 • Natass ocenił(a) ten film na: 6

  Tygrysek_ Chyba by mu nie odpuścili bez skończenia. Nie no ale wiem, on do końca też święty nie był.

 • armarange ocenił(a) ten film na: 4

  lolexX123 Zanim można coś ocenic, to trzeba najpierw to coś obejrzec. Dopiero wtedy można się wypowiadac. Kolega obejrzał i mu się nie podobało. Wystarczy uszanowac.

 • uwieziona ocenił(a) ten film na: 8

  armarange Wszystko pięknie, tylko kolega obraża wszystkich tych, którym ten film się podobał...już nawet nieważne dlaczego. Na prawdę uważasz, że taka postawa zasługuje na szacunek?

 • armarange ocenił(a) ten film na: 4

  uwieziona No faktycznie , jedzie po bandzie wyzywa od psychopatów :-) Rozumiem że nie czujesz się adresatem jego słów a film Ci się podobał -ok ja z tym problemu nie mam, za to kolega wyraża to co myśli o fanach tego filmu tak jak to odczuwa.ps. Niestety spotkałem się na filmweb z wypowiedziami pokroju " fajnie ją gwałcili, podnieciłem się" .

 • genki_dama ocenił(a) ten film na: 1

  lolexX123 słodki rewanż? przecież to było chore, reżyser powinien do psychiatryka trafić

 • katarzyna_czyzyk ocenił(a) ten film na: 9

  genki_dama Bo co usprawiedliwiasz gwałcicieli ....

 • genki_dama ocenił(a) ten film na: 1

  katarzyna_czyzyk naucz się czytać ze zrozumieniem, gdzie napisałem coś takiego?

 • genki_dama to było sprawiedliwe a nie chore

 • armarange ocenił(a) ten film na: 4

  kuczaj Może się nie podobac. Ale można docenic. JA dałem 4/10. Ale zgadzam się - tutaj jest ukazany sadyzm jako cel sam w sobie a film fabularnie leży.

 • Edna_fw ocenił(a) ten film na: 2

  kuczaj Zgadzam się. Bawi mnie dorabianie ideologii do tego filmu. Jak- ,,analiza psychiki zgwalconej kobiety''. Bezmyślna jadka ,gdzie ofiara okazuje się gorsza psychopatka niż sprawcy.

 • Edna_fw Chyba nie wiesz co to gwałt moją żonę zgwałcono była 0,5 roku w psychiatryku próbowała wielokrotnie podciąć sobie żyły. Wielu polaków ma gwałt na sumieniu jeśli spotkam takiego gwałciciela to przysięgam na ojca i matkę że tego zwyrodnialca zabiję i to okrutnie proste.

 • kuczaj Psychopaci to 1% populacji świata. W Polsce mamy ich 370.000, tylko jeden na 30.000 psychopatów zostaje seryjnym mordercą, zdecydowana większość po cichu manipuluje, wyłudza i kradnie pieniądze. Źródło: książka "Psychopaci są wśród nas" R.Hare

 • backu wpisz w google: zdemaskuj psychopatę

 • maria_88_3 ocenił(a) ten film na: 4

  kuczaj najgłupsze że jest druga część tego ( nie oglądałam ale opis jest taki sam, aktorka podobna) i pytanie po to robić dwa takie same filmy? Chyba jest jeszcze trzecia część. Reżyser jest jakiś zboczony?

 • kuczaj A może po prostu trzeba być człowiekiem, który wie, że takie rzeczy się zdarzają? Co zbyt brutalne i zbyt okropne? Po to pokazano takie, a nie inne sceny abyś uświadomił sobie, że taki świat istnieje wokół Ciebie, że tacy ludzie istnieją i tak powinno się im sgtać, gdy dopuszczą się czegoś tak BRUTALNEGO, czym jest gwałt. To nie jest horror z tanią sensacją, który ma trzymać w napięciu, twórcy wybrali drogę wstrząsu takiego, a nie innego... Spróbuj spojrzeć na to z tej strony... To tak jak z ludzką stonogą - tacy ludzie istnieją i to jest przerażające.

 • Andzia00032 ocenił(a) ten film na: 7

  kuczaj Ty jesteś chyba jakimś idiotą serio oglądałeś ten film i podejrzewam że wiedziałeś o czym on jest i on miał to przedstawić. Takie rzeczy się dzieją i to że taki film się komuś podoba wcale nie znaczy że jest psychopatą bo film jest dobrze zrobiony i dobrze zagrany a tych obrzydliwych scen było mało wiec nie rozumiem o co ci chodzi. Nawet jeśli ci się nie podobał to po co zakładasz jakąś dyskusje!

 • katarzyna_czyzyk ocenił(a) ten film na: 9

  kuczaj Dlaczego wszystkie rape reverse oceniacie na 1. Mam tu na myśli takich jak wy a nie ludzi. Czyżby sumienie nieczyste ....
  Jakoś piła dostała wysoką ocenę i kilka innych tp chorych filmów.
  Jeśli się mylę to powiedzcie który film wam się podobał z serii rape reverse ?

 • Lipiniorz25 ocenił(a) ten film na: 7

  katarzyna_czyzyk W punkt!

 • etnica83 ocenił(a) ten film na: 9

  kuczaj Uwierz mi są gorsze filmy i bardziej brutalniejsze , których tv nigdy nie puści nawet w nocy!!!!!.Pozdrawiam.

 • etnica83 Jakie np? Podaj tytuły, chętnie obejrzę :)

 • kuczaj Wracaj baranie do swojej druzyny pierścienia.

 • kuczaj Właśnie całkiem nieźle zagrany no i zwyrole dostali za swoje. Satysfakcjonujący film.

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • kuczaj Oceniłeś fajny film na 1, bo się przestraszyłeś ? Może trzeba było nie oglądać w nocy.hahhaha. Włącz sobie Disneya i wszystko będzie dobrze.