5,0 78
ocen
5,0 10 1 78
5
chce zobaczyć
{"type":"film","id":509951,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Bez+miejsc%C3%B3wki-2005-509951/tv","text":"W TV"}]}
Bez miejscówki
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły


Brak pracy i jakichkolwiek rozrywek. Z taką rzeczywistością muszą mierzyć się na co dzień młodzi mieszkańcy Braniewa, miasteczka w województwie warmińsko-mazurskim, położonego kilka kilometrów od granicy. "To kara mieszkać tutaj" - skarżą się. Największym problemem jest wysoki poziom bezrobocia. Bohaterowie dokumentu radzą sobie jak mogą:Brak pracy i jakichkolwiek rozrywek. Z taką rzeczywistością muszą mierzyć się na co dzień młodzi mieszkańcy Braniewa, miasteczka w województwie warmińsko-mazurskim, położonego kilka kilometrów od granicy. "To kara mieszkać tutaj" - skarżą się. Największym problemem jest wysoki poziom bezrobocia. Bohaterowie dokumentu radzą sobie jak mogą: ktoś wstaje o 4 rano, by dojechać do pracy do Elbląga, inny sprzedaje na rynku zebrane przez siebie jagody. Nie brakuje im jednak gorzkiego poczucia humoru ("narkotyki są drogie, więc pijemy alkohol") i odwagi, by snuć marzenia. O własnym salonie tatuażu, pracy w domu kultury. O godności, możliwości wyboru, ale i zwykłych z pozoru sprawach, takich jak wyprowadzenie się od rodziców czy założenie rodziny.

Bez miejscówki zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.