Ten film jest piekny mimo tego ze nie ma w nim genialnej roli aktorskiej pieknej pracy kamery itd. Ale przeslanie jakie zawiera jest absolutnie genialne. Pokazuje sytuacje z zycia codziennego pokazuje to co nas otacza zarowno zle i dobre rzeczy. Po obejrzeniu filmu widac ze tak niewiele trzeba zeby zminic swiat na...