Pewnej nocy fotograf nieświadomie uwiecznia morderstwo dokonane przez seryjnego zabójcę. Od tej pory jego pasją stanie się dokumentowanie dokonań mordercy.
W sumie całkiem niezłe kino. Obsada nie wzrusza , bo nie zobaczymy tutaj nikogo
znanego lecz film jest naprawdę całkiem dobry. Nietypowy scenariusz i akcja na pewnym
określonym poziomie. Nie zaskakuje aż do ostatniego momentu.Nie powaliło mnie na nogi
ale mimo wszystko naprawdę całkiem w porządku się oglądało....