PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651830}

Bezpieczna przystań

Safe Haven
7,2 77 565
ocen
7,2 10 1 77565
4,0 2
oceny krytyków
Bezpieczna przystań
powrót do forum filmu Bezpieczna przystań

...

ocenił(a) film na 6

chcialam dac 7 aleee zakończenie filmu mnie totalnie zbiło z tropu ;) Pierwsze wrazenie, calkiem
fajny, a potem to juz czekałam az sie skonczy, bo strasznie mi sie dluzyl !

ocenił(a) film na 6
pounds

dla mnie treść tego listu była niedorzeczna no ale cieżko znaleźć perfekcyjny filmy;p

ocenił(a) film na 6
kowal1528

racja ciężko, ale na szczescie jest wiele lepszych od tego :)

użytkownik usunięty
pounds

hmm znowu mi się posty nie dodają tutaj ://

użytkownik usunięty
pounds

Przecież zakończenie, to była jedyna "rzecz" warta uwagi. Na samym końcu, jak Erin otworzyła list zatytułowany: "do niej", napisany przez zmarłą żonę Alexa. To był jedyny moment wywołujący emocje w tym filmie. Ta scena była tak dobra (nakreślona samym scenariuszem, a nie kreacjami aktorskimi) że wywołała te emocje pomimo sztuczności całego filmu oraz pomimo tragicznie plastikowej gry Duhamel'a oraz mocno średniej Julianne Hough.

Chciałem dać 2 może 3, ale za tą jedną scenę nie mogę dać mniej niż 5 :)

użytkownik usunięty
pounds

o masz i znikają mi te posty.. Dziwna akcja. Raz są raz ich nie ma. I jest że niby dodałem temat, bo wątek jest przyklejony, że pisałem, ale nie ma w nim mojego wpisu. Dziwne.. Nieważne.

W tym poście co zniknął napisałem, ze zakończenie było najlepszą "rzeczą" w tym filmie, gdyż wywoływało jakieś tam może nie za wielkie, ale zawsze, pokłady emocji czy wzruszenia. Gdy Erin dostała list od Alexa od jego zmarłej żony zatytułowany: "do niej". Dzięki tej jednej scenie końcowej z listem, która została nakreślona samym scenariuszem, nie zaś wykreowana przez kreacje aktorskie (kreacje aktorskie w tym sztucznym filmie były delikatnie mówiąc plastikowe) ten kiepski film z 2 czy tam 3 gwiazdek awansuje u mnie na 5 :).

użytkownik usunięty

WTF teraz są dwa a pierwszego nie może delit :// ehhh

pounds

Nie zgadzam się, że list był absurdalny.
Powiem więcej: gdyby nie daj Boże to mnie spotkała choroba, napisałabym taki sam list do przyszłej kobiety swojego męża. Skoro by ją wybrał, to znaczyłoby, że jest warta mojej uwagi... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones