PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651830}

Bezpieczna przystań

Safe Haven
7,2 77 568
ocen
7,2 10 1 77568
4,0 2
oceny krytyków
Bezpieczna przystań
powrót do forum filmu Bezpieczna przystań

NIEZJADLIWY,DRĘTWY,BANALNY,PROSTACKI, FAST FOOD z krainy hamburgera ! Film klasy B. ludzie dla kogo to kino,skąd tak wysoka ocena !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JAKIEŚ WIELKIE NIEPOROZUMIENIE ! FILM dla małolatów w niedzielne popołudnie koniecznie z ciastkiem w ręku....... NIE POLECAM !!!!! OMIJAC WIELKIM ŁUKIEM !!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 6
orlando199

mówi się "szerokim łukiem"

K69

Sorki to .....wszystko przez pośpiech, stracony czas na filmie. Dzięki za uwagę pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
orlando199

bo to romansidło dla kobie. Wiadomo, że facetowi się nie spodoba.

kasiawitus

Chyba BANALNA TELENOWELA Dziecko drogie !

orlando199

Facetowi się nie spodoba, ale i nie każdej kobiecie. Film zapowiadał się dobrze, ale jego koniec to wielka tragedia!!

ocenił(a) film na 6
orlando199

Banalna nie banalna ale dla kobiet, takie było przeznaczenie. Jednym się podoba drugim nie i ja nie widzę tutaj potrzeby wywyższania swoich poglądów nad innymi.
Skoro ktoś może zrozumieć, że Tobie film się nie spodobał to czemu ty nie możesz zrozumieć, że u części ludzi jest na odwrót?

Filmy dla facetów też opierają się głównie albo na walne, ściganiu itd itp, tak samo są już przewidywalne jak babskie romansidła...
Zresztą mało ogólnie jest filmów, które zaskoczą czymś nowym.
Tak już jest w romansie: spotykają się, zakochują, kłócą/rozchodzą, wracają do siebie i żyją długo i szczęśliwie. Nie wiem czego spodziewałeś się więcej od tego filmu, że aż tak bardzo to przeżywasz, że aż degradujesz moje zdanie do opinii dziecka...
Co jak co jestem wystarczająco dorosła, żeby przeprowadzić z kimś normalną rozmowę nawet jak ma inne zdanie niż ja, Ty najwidoczniej nie... Więc chyba to nie ja zachowuje się jak dziecko.

orlando199

Film jest zdecydowanie przeznaczony dla kobiet. Nie ma się co dziwić, że facetom się nie podoba. Ale nie rozumiem aż takiego huku, jakiego narobił kolega orlando199. Nie musisz pisać kapitalikami, nikt tu nie jest ślepy, każdy czytać potrafi :)
Wtrącę - przed znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy spacji. Po przecinkach, podczas wyliczania stosujemy spację. Jak już coś piszemy, to nie róbmy tego niechlujnie. Nie wierzę, że ten film wywołał aż tak duże emocje w facecie, by nie potrafił posługiwać się poprawnie pisaną polszczyzną.

paulinakopczynska

Brawa dla purystki językowej !!! nie ośmieszaj się nie widzę błędów jakichkolwiek w mojej pisowni a czepiac to można się filmu bo jest totalnym chłamem dla mało wymagających od kina..........

orlando199

Pozwolę sobie zacytować komentarz Kasi: "Jednym się podoba drugim nie i ja nie widzę tutaj potrzeby wywyższania swoich poglądów nad innymi.
Skoro ktoś może zrozumieć, że Tobie film się nie spodobał to czemu ty nie możesz zrozumieć, że u części ludzi jest na odwrót?

Filmy dla facetów też opierają się głównie albo na walne, ściganiu itd itp, tak samo są już przewidywalne jak babskie romansidła...
Zresztą mało ogólnie jest filmów, które zaskoczą czymś nowym.
Tak już jest w romansie: spotykają się, zakochują, kłócą/rozchodzą, wracają do siebie i żyją długo i szczęśliwie." - to a propos tego "chłamu".

Nie jestem mało wymagająca w kwestii oglądanych przeze mnie filmu. Raz na jakiś czas każda kobieta potrzebuje obejrzeć romansidło - od tak, dla odmóżdżenia. Bo po to się robi niektóre filmy, by się zrelaksować. Nie można wiecznie oglądać dramatów psychologicznych, bo człowiek by oszalał. Ale do kogo ja to mówię? W tej kwestii więc nie liczę na Twoje zrozumienie.

Co do języka, to ciekawa jestem, czy kolega rozumie słowa, którymi się posługuje :) Ja widzę błędy w używaniu interpunkcji - nie wspomniałam o pisowni, proszę czytać ze zrozumieniem :) Zwracam uwagę na poprawność językową, bo to, co się dzieje w społeczeństwie, ta niechlujność językowa jest przerażająca. Pozdrawiam oschle. I nie oczekuję odpowiedzi.

paulinakopczynska

Pierdu,pierdu......

orlando199

Szczerze, to mnie się film akurat podobał.

użytkownik usunięty
orlando199

Powiedziałeś co uważasz na temat tego filmu i wystarczy. Nie rozumiem, dlaczego kłócisz się z ludźmi, którzy mają inne zdanie. Chyba po to jest forum. Nie wiem, kto tutaj jest dzieckiem...

Trele, morele.......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones